eMatematikas Prisijunk Forumas Egzaminų užduotys ONLINE testai

Matematikos PUPP užduotis 2013


hkdqNežinosim be vertinimo instrukcijos, bet aš sakyčiau:

0-15=neišlaikė, 16-20=4, 21-26=5, 27-32=6, 33-38=7, 39-43=8, 44-48=9, 49-54=10

Mūsų mokykloj mokytojai kažkiek gąsdino tuo PUPP, bet jis mažai reiškia, neišlaikę irgi keliami. Straipsnis.

man patiktu tokia lentele  :)

sesilijaOho, kiek čia painiavos su tom spėlionėm :D
hkdq, vertinimo instrukciją mokytojai gavo tą pačia dieną, po patikrinimo ir joje yra nurodoma, kiek taškų už kokį atsakymą skiriama, o ne kaip taškai į pažymį konvertuojami.
Kaip manote, kodėl tai vadinima patikrinimu, o ne egzaminu? Todėl, kad svarbu pasitikrinti (t.y. dalyvauti) patikroje. Nėra jokių išlaikiusių-neišlaikiusių. Yra po to tik rezultatas nuo 1 iki 10. Visi, gavę nuo 1 iki 10 bus įgiję pagrindinį išsilavinimą (o ne keliami). 10 klasė yra baigiamoji, o ne keliamoji.
NEC`as pateiks mokykloms matematikos PUPP taškų ir pažymių atitikties lenteles birželio 20 d., todėl neverta spėlioti kol kas apie įvertinimus.
PUPP nauda viena - tai gera repeticija, kad mažesnis kinkadrebis vyktų prieš VBE. Juk žmogus jau gauna progą įvertinti save naujose aplinkybėse, pamato, kad nebūtinai žinios svarbiausios, kad būtina gebėti susikoncentruoti, mąstyti, planuoti laiką ir pan. Pasibandžius mažiau netikėtumų laukia per abitūrą ;)
P.S. Jei kam įdomu, lietuvių k. PUPP lentelę NEC`as pateiks 19 d.


Man tai visi šitie Pupp nepatinka. ( Aišku, jei būčiau gavus 10 gal ir sakyčiau, kad patinka :D ) bet nvm., nesuprantu prasmės gaišinti moksleivių taip branginamų atostogų dėl nieko nelemiančio dalyko.
Juolab, kad kinkadrebis prieš Puppa, palyginti su kinkadrebiu prieš VBE, nulemiančiu artimiausius metus, skiriasi kaip diena nuo nakties.

Gabri[Man tai visi šitie Pupp nepatinka. ( Aišku, jei būčiau gavus 10 gal ir sakyčiau, kad patinka :D ) bet nvm., nesuprantu prasmės gaišinti moksleivių taip branginamų atostogų dėl nieko nelemiančio dalyko.
Juolab, kad kinkadrebis prieš Puppa, palyginti su kinkadrebiu prieš VBE, nulemiančiu artimiausius metus, skiriasi kaip diena nuo nakties.

Kurgi patiks, jei per PUPP paaiškėja ir nelabai malonių dalykų... :)  Kad per skubėjimą ar per labai didelį pasitikėjimą savo jėgomis ir šen klaidelė, ir ten netikslumai, ir dar ten sąlyga nepaskaityta iki galo kaip reikiant... Tokiu būdu kaupiama patirtis prieš didįjį iššūkį - VBE.

pakeista prieš 10 m

Nori sudalyvauti šioje temoje ir parašyti savo pranešimą? Prisijungti »