eMatematikas Prisijunk Forumas Egzaminų užduotys ONLINE testai

Matematikos valstybinis brandos egzaminas 2010


Kad ir stereometrija, tiek mokiausi, o tik vienas kūgis buvo teste :D

krc mano klasiokas pirmunas egz visa padare kaip buvo 10:40 jauciu simta gaus :)

Jau idetos uzduotys :)

http://nec.lt/144/

Kai pamačiau užduotis, vos iš kedės neiškritau. Čia buvo egzaminas? Čia kažkoks kontrolinis darbas... Jokios logikos, nieko...

MilkhaterAš tai labai laukiu vertinimo instrukcijos kol paskelbs, man atrodo turėtų snd įdėt ar ne ? :)

Ne, tikrai ne. Iki 15d. atsitiktinai atrinks kai kuriuos darbus, juos apžiūrės, taip pat mokytojai tuos uždavinius išsispręs ir papildys instrukciją. O poto prasidės darbų taisymas :)

Mano manymu, egzaminas tikrai buvo lengvas. Mokykla baigiau pries 6 metus, matematikos semestre turejau 4, i pamokas net nevaiksciojau, tad ir egzamino nelaikiau (buvau humanitare). Baigiau specialybe, kuri nera mano pasaukimas, tad nusprendziau stoti i dar viena, taigi, prireike matematikos valstybinio.. Egzaminui ruose drauge, mokiausi apie menesi laiko. Islaikyt manau islaikiau, tureciau surinkti apie 27 taskus. Tik perskaiciau, jog gali nevertinti darbo, jei yra piesiniu. Tai dabar parinuosi, nes vienoj uzduoty, kur su issiblaskiusiu vairuotoju, nupiesiau zmogeliuka ir 3 aukstus, kur jis parkuoja masina. Na piesinys schematiskas - galva - rutuliukas, pagaliukai - rankos, kojos.. nzn, nesamone padariau, gerai, kad dar masinos nenupiesiau.. Ka manot, turetu vertint darba normaliai? Nebus taip, kad oi cia jau piesinys, tai jau nevertinam. Toks tikrai schematiskas, visai ne meniskas..

Matai, įvairūs piešiniai ir ženklai, nesusiję su sprendimu gali būti palaikyti tam tikrais signalais, pagal kuriuos tave galėtų atpažinti. Čia daug galima šnekėti šia tema, bet kaip bus iš tikrųjų pamatysi... Gal nebus griežti vertintojai.

jaybee, matau esi online, kaip manai?

Na, aciu uz nuomone. Labai tikiuosi, kad viskas bus gerai

Gal kas zinot, kada bus paskelbti rezultatai? Delfi skaiciau, kad liepos 7 d., o dar kazkur perskaiciau, kad rezultatai turi buti paskelbti per 5 darbo dienas.

Nori sudalyvauti šioje temoje ir parašyti savo pranešimą? Prisijungti »