eMatematikasMatematikos resursai internete Registruotis Ieškoti...

Matematikos valstybinis brandos egzaminas 2014

Egzaminai   Peržiūrų skaičius (91437)

Paskutinį kartą atnaujinta 2020-04-23

0
0

Kazn pas mus tai isvis netikrino tu skaiciafkiu nelabai jie ten rimtai ziuri i sita reikala... Yra tvarkos aprasas kuriame parasyta kad skaiciuotuvas neturi tureti tekstines atminies, pilnojo lotyniskojo raidyno, ir galibut ne daugiau negu dvi eilutes: viena veiksmui uzrasyti, kita atsakymyi pateikti.

0

Kažkaip praeitas metais čia daugiau buvo dvyliktoku ir jau šita tema buvo gan padoriai išplėsta :D

0

Šiais metais vien šimtukai bus, niekam jokių klausimų nekyla. :D

0

Siaip yra mokytojai, korepetitoriai tai manyciau netgi geriau negu cia :D

0

Falcon, ar studijuoji aukštąją matematiką? Jei taip tai kaip sekasi, ar labai sunku ir ar patinka? :)

Paskutinį kartą atnaujinta 2014-01-28

0

OttasFalcon, ar studijuoji aukštąją matematiką? Jei taip tai kaip sekasi, ar labai sunku ir ar patinka? :)


Oi ne. Studijuoju ekonomiką. Visą pirmą kursą tiesiog turėsiu aukštąją.
Ką galiu pasakyt, tai, kad jeigu mokykloj matematika labai patiko ir nebuvo visiškai jokių bėdų su ja, tai toli gražu nereiškia, kad taip bus ir universitete. Viskas gali apsiverst aukštyn kojom ten. :D

0

Visi kazkaip kliuva uz tos matkes ir ne tik pas tave. Nors man tai buvo kolkas lengviausias dalykas pirmam semestre nors tikiu kad universitete daug kartu sunkesne ;D.

Paskutinį kartą atnaujinta 2014-01-29

0

Ekonomistams ten ne matematika, o klišė. Tiesą pasakius, bakalauro studijose visiems ta matematika nėra jau tokia baisi, tik fizinių ir technologinių sričių studentai dar turi tą vadinamąją taikomąją matematiką, bet ekonomistai lyg irgi po to kažką panašaus turi, taigi, visi, išskyrus kokius matematikus, statistikus ar ekonometrus (bei, žinoma, humanitarus ir medikus), matematikos universitete ragauja vienodai. Galbūt didžiausią skirtumą sudaro tai, kurioje aukštojoje mokykloje vyksta paskaitos, nes vieni dėstytojai gali reikalauti daugiau teorijos ir įrodymų, o kiti - atvirkščiai. Šiaip ar taip, didžioji dalis Lietuvos matematiką valgo iš V. Pekarsko perliukų: ,,Diferencialinis ir integralinis skaičiavimas I dalis" bei ,,Diferencialinis ir integralinis skaičiavimas II dalis", tad kažkokio labai didelio skirtumo rasti nepavyktų - prarajos tarp aukštųjų mokyklų matematikos mokyme tikrai nėra.

0

Norėdami rašyti žinutes privalote prisijungti!