eMatematikas Prisijunk Forumas Egzaminų užduotys ONLINE testai

Matematikos valstybinis brandos egzaminas 2019


2019 metų matematikos VBE (valstybinio brandos egzamino) užduoties aptarimas, komentarai, pastebėjimai ir įžvalgos.
2019 metų matematikos vbe užduotys ir atsakymai

pakeista prieš 10 mėn

Sveiki, gal kas turite 2018-ų pakartotinės sesijos užduotis? Gal kas juodraštį parsinešė?

Pirmi metai, kad pakartotinės sesijos užduočių nepaviešino. Beje, nepaviešintos absoliučiai visų dalykų užduotys. Didžioji dauguma mokyklų sudarinėjo savo bandomuosius. Labai įdomi situacija. Plius NEC vadovė šiomis dienomis pasitraukė iš pareigų.

pakeista prieš 4 m

Išties įdomu. Aš buvau rašęs balandžio 15 d. laišką, kodėl neskelbiamos užduotys ir buvau gavęs atsakymą:
Pakartotinės sesijos užduotys bus naudojamos rengiant bandomųjų egzaminų/tikrinimų užduotis. Tai jau ir pradėjome daryti, kai buvo organizuotas informacinių technologijų VBE išbandymas balandžio 9 d.

Cirkas, ne kitaip. Matyt viduje kažkas vyksta. Problemų daug. Plius pastaraisiais metais jie labai daug dėmesio sulaukia dėl įvairių klaidų. Matyt su spaudimu nesusitvarko.

Birželio 14 d. vyks matematikos valstybinis brandos egzaminas. Jį pasirinko laikyti 18 400  kandidatų.
Prašome savivaldybių administracijų švietimo padalinių vadovų, brandos egzaminų organizatorių ir vykdytojų pasirūpinti, kad egzamino vykdymo metu egzaminų vykdymo centrų patalpose būtų geriamojo vandens ir jis būtų prieinamas visiems kandidatams.
Plačiau: https://egzaminai.lt/naujienos/942/

Ar jau turite užduotis? Galite įkelti?

NEC'as nežinia ko laukia, bet jie dar užduočių neįkėlė.

neco matau, kad dar nėra. tikiuos, gal čia kas nors jas jsu turi:)

jsu įkėlė necas

Nori sudalyvauti šioje temoje ir parašyti savo pranešimą? Prisijungti »