ematematikas
Kategorijos +Nauja tema Prisijungti        

Matematikų amunicija (Naudingi įrankiai matematikams)

Įvairios temos Peržiūrų skaičius (19931)

:D nuo kietesnio skaičiuotuvo egzo rezultatai nepriklauso..

0

http://megwaiteclayton.com/1stbooks/wp-content/uploads/2011/08/pencil.jpeg
+
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/2/2f/Paper_450x450.jpg
Visa amunicija kuria išsiverčiu tiek matematikoje tiek fizikoje :]

0

Mirtise:D nuo kietesnio skaičiuotuvo egzo rezultatai nepriklauso..

sunku su grožiu ginčytis... Sutinku kietesnis matematikas nebusi pasibalnojęs gerą skaičiuotuvą, bet man asmeniškai jis labai padėjo sprendžiant uždavinius, tikrinant atsakymus ir demaskuojant uždavinių sprendimo eigą... o egzaminuos jis taipogi padėtu, mat gali ne tik atsakymą dešimtainiu rašyti, bet ir suprastint, factorizuoti, rast DBD ir MBD, laipsnius su kableliu vienu paspaudimu paverst į laipsnius su minutėm ir sekundėm... :)

puodžius, nesupranti esmės... visi mes galim išsiverst, apsiverst su pieštuku ir popieriaus lapu, tik deja ir laiko turim visi po lygiai, kurio dažnai neužtenka... tad jam gelbėt ir naudojam skaičiuotuvus.

0

mano nuomone tai atbunkama nuo to skaičiuotuvo... vienintelis dalykas kam aš jį per egzą panaudojau tai gal buvo 4*8 ar pan operacijom :D kas įrodo kad atbunkama... todėl univere ir neleidžiama gal, kad "dalintumėm stulpeliu" :D

o ir šiaip gi nesąžininga, tu turėsi kietą skaičiafkę, kuri už tave suskaičiuos viską, o koks vargšelis skaičiuos rankutėm ir pirštukais.. tas pats kas pc atsinešt į egzą ir mathe išsprendžia tau uždavinius..

0

tai toks gerai tik pasitikrinimui, vistiek gi reikia rodyt sprendimo veiksmus per egzą
jei per egzą išvis nesineši skaičiavkes kad su rankutem skaičiuot tai jis ne vargšelis o durnelis :D

ir to skaičiuotuvo, kurį ruošiasi pirkt, papildomos naudingos funkcijos turbūt tik integralai ir logaritmų bet kokių pagrindu skaičiavimas, viskas kita yra ir įprastam scientific calculator (iš to ko reik egzui)

Paskutinį kartą atnaujinta 2012-03-30

0

Mirtisemano nuomone tai atbunkama nuo to skaičiuotuvo... vienintelis dalykas kam aš jį per egzą panaudojau tai gal buvo 4*8 ar pan operacijom :D kas įrodo kad atbunkama... todėl univere ir neleidžiama gal, kad "dalintumėm stulpeliu" :D

o ir šiaip gi nesąžininga, tu turėsi kietą skaičiafkę, kuri už tave suskaičiuos viską, o koks vargšelis skaičiuos rankutėm ir pirštukais.. tas pats kas pc atsinešt į egzą ir mathe išsprendžia tau uždavinius..

Taip atbunkama, bet pažiūrėjus kiek laiko skiria uždaviniams išspręsti, tai viską skaičiuoti stulpeliais būtų daugiau nei nemadinga :D

Dėl kvailelių tai hm nemano bėdos jei kažkas neranda 50lt skaičiuotuvui... alui ir cigaretėm visad atsiranda... tai ir skaičiuotuvui turi būt.

Taksas027 ir to skaičiuotuvo, kurį ruošiasi pirkt, papildomos naudingos funkcijos turbūt tik integralai ir logaritmų bet kokių pagrindu skaičiavimas, viskas kita yra ir įprastam scientific calculator (iš to ko reik egzui)

logaritmas bet kokiu pagrindu ir toj yra.. ir visgi aš tos su integralais ir matricom noriu, turiu ją  gaut, tai jau principo reikalas :D

0

variablepuodžius, nesupranti esmės... visi mes galim išsiverst, apsiverst su pieštuku ir popieriaus lapu, tik deja ir laiko turim visi po lygiai, kurio dažnai neužtenka... tad jam gelbėt ir naudojam skaičiuotuvus.

Kokios esmės aš nesuprantu? :] prašei įvardinti įrankius, kuriuos dažniausiai naudojam susidūrę su matematika (kiekvienas asmeniškai), tad ir įvardijau.

Paskutinį kartą atnaujinta 2012-03-31

0

na man panašu buvo į "kam ta tavo skaičiofkė reikalinga, kai turiu lapų ir pieštukų" :) bent jau mieloji Mirtise taip nusistačiusi, galvojau gal ir tu stojai į jos pusę, ginti, taip trintis jai į draugus, visgi išvaizdi mergina+matematikė...

0

variablena man panašu buvo į "kam ta tavo skaičiofkė reikalinga, kai turiu lapų ir pieštukų" :) bent jau mieloji Mirtise taip nusistačiusi, galvojau gal ir tu stojai į jos pusę, ginti, taip trintis jai į draugus, visgi išvaizdi mergina+matematikė...

kam tie pieštukai ir liniuotės, kai yra tušinukas?
nu aš asmeniškai nuo mokyklos ir nebenaudoju to išmaniojo skaičiuotuvo..
o dabar palaaaaa, kas čia per trinimaisi? :D iš kur tu žinai, kad išvaizdi?

0

na tu žinai nes turi veidrodį, aš žinau, nes pasinaudojau google paslaugom :)

0

Norėdami rašyti žinutes privalote prisijungti!