eMatematikas Prisijunk Forumas VBE užduotys ONLINE testai

Math24.lt forumo garbės lenta


TOP 25 sąrašas, rykiavimas pagal koeficientą, kuris sudaromas taip: 0,15 x pranešimai + 0,85 x pliusai.

Ką manote?

:D man tinka visaip :DDD

Variable buvo padaręs neblogus skaičiavimus, tik manau, kad registracijos laikas neturėtų įtakoti koeficiento.

čia vos ne naudingumo koeficientas :D

oooo ir aš esu :D

Keista matyt save garbės lentoje net dviejų mėnesių forume neprabuvus. :D

VaLDaSSoooo ir aš esu :D

FalconKeista matyt save garbės lentoje net dviejų mėnesių forume neprabuvus. :D

Esmė tame, kad naudingų pranešimų funkcija atsirado daug vėliau, o pagal reitingą, ji daugiausia ir lemia...

Nebent dar reikės įtraukti ir registracijos, ir paskutinio pranešimo datos faktorių...

Be to, forumas stinga nuolatinių dalyvių. Daugėlis užsiregistruoja tik tam tikriems klausimams išspręsti. O šiaip pati didžiausia lankytojų dalis tiesiog skaito forumą.

VitalijusTOP 25 sąrašas, rykiavimas pagal koeficientą, kuris sudaromas taip: 0,15 x pranešimai + 0,85 x pliusai.

Ką manote?


Pagaliau :D
oook, mano kukli nuomonė iš pirmo įspūdžio:
formulė 0,15 ir 0,85 atrodytų geriau, nei dabartiniai 0,05 ir 0,95 :) nes dabar tikrai kaip koks naudingumo koeficientas pagal naudingus pranešimus, kas neskatins bendravimo. berods dėl to visi sutiko, jog tai forumo minusas.. ir dar man keistai pats žodis skamba - koeficientas, kiek kitokias paraleles šiam žodžiui taikau :) ar ne geriau tiesiog taškai ?
Dabar pirmos trys vietos pilkesniam fone. Gal geriau GOLD, SILVER ir BRONZE atspalviai fonuose ?
Dar manau vertėtų išryškinti Profesionalus raudonom raidėm, bei Ekspertus žaliom raidėm iš bendros masės :)

Čia ir gera mintis mano galva..:
VitalijusNebent dar reikės įtraukti ir registracijos, ir paskutinio pranešimo datos faktorių...

pakeista prieš 11 m

Spalvas paderinsiu... O dėl skaičiavimo ypatumų, tai kolkas paliksiu, su laiku pažiūrėsim ką pakeist ir patobulint.

Nori sudalyvauti šioje temoje ir parašyti savo pranešimą? Prisijungti »