eMatematikas Prisijunk Forumas Egzaminų užduotys ONLINE testai

Naujas forumo dizainas, laukiame pastabų ir komentarų


Beveik visą laiką Math24 forumas buvo šviesus, daug baltos spalvos. Pagrindiniai pakeitimai buvo daromi tik antraštėje: mygtukų pakeitimai, logo vieta ir t.t.

Naujas forumo dizainas skiriasi nuo senojo pirmiausia atsiradusiu fonu. Nežinau kaip jums, bet nors ir švariai atrodo balta spalva, bet pasedėjus ilgiau prie pc ir aplankius kitus tamsesnius tinklapius, o po to grįžus į šį, šiek tiek rėždavo akį. Naujas pilkas fonas turės visa tai sušvelninti.

Laukiame komentarų ir pastabų dėl dizaino ar atsiradusių klaidų.

mano akiai gražu

Aš tai nelabai pastebėjau spalvos pakeitimo, gal per mažai čia lankaus? :D
https://www.ematematikas.lt/upload/uploads/20000/0/20430/thumb/p16i5de2h21olj16hca2r1n2ndm61.png
bet kažkaip nelabai gražiai atrodo ten kur raudonai pažymėta, bet gal čia dėl linuxinio google chrome

Perkrauk naršyklę, padaryk daug kartų refresh, cookies išvalyk, pamatysi pokyčius:)

Respectas už pilką spalvą, iš karto pakilot mano reitinguose.

Pilka spalva patinka? :)


Jei kas matote klaidų ar šiaip kas neveikia, būtinai praneškite!

OOOOOooOooo dabar kiečiau :D

dievinu pilką spalvą :D

Man tai atrodo geriau ziuretusi sukeitus zydra su tamsiai pilka spalva tam logotipe salia perskaitytu/nauju temu. Perskaityta(zydra) butu blankesne uz neperskaityta(tamsiai pilka), ir todel butu ir patogiau, ir akiai maloniau :). Regis, panasiai kazkaip buvo ir anam dizaine, ar ne? :)
Bet siaip - super :)

pakeista prieš 12 m

PienasMan tai atrodo geriau ziuretusi sukeitus zydra su tamsiai pilka spalva tam logotipe salia perskaitytu/nauju temu. Perskaityta(zydra) butu blankesne uz neperskaityta(tamsiai pilka), ir todel butu ir patogiau, ir akiai maloniau :). Regis, panasiai kazkaip buvo ir anam dizaine, ar ne? :)
Bet siaip - super :)


man irgi kažkaip atrodo, kad kur tamsi pilkai ten turi būti nauji pranešimai :D jo anam dizaine tamsesnė spalva reiškė naujus pranešimus, tai gal tiesiog įpratimas

Nori sudalyvauti šioje temoje ir parašyti savo pranešimą? Prisijungti »