eMatematikas Prisijunk Forumas Egzaminų užduotys ONLINE testai

Nedideli forumo sistemos ir dizaino pakeitimai


Aplink avatarą rėmelis ir baltas fonas, padariau tam, kad balti avatarai geriau atrodytų. Negerai atrodo?

Kai kurie mygtukai užapvalinti nedaug.

Naujas logo yra viršuje :)
Paprastas užrašas ir tiek, genialumas paprastume :D

Anas kur buvo ten jis nelabai geras, šriftas, spalvos, gradientas... Per sudėtingas

tie mygtukai kampuoti ar ne tai vienodai rodo... šiaip tai žalia spalva pridėtų jaukumo šitam forume ;D rėmelis tai visai gerai avatarui. Logotipo pašalinimas kažkaip pigiai atrodo... :D

MirtiseLogotipo pašalinimas kažkaip pigiai atrodo... :D

Man kaip tik senasis logo pigiai atrodė :D

nu bet logo nebuvimas tai kažkaip lievai ;D visvien matematinis informatinis puslapis... nejau koks informatikas negali sukurt logo? tikrai ne vienas čia toks yra.

Pvz koks facebook logo? Paprasčiausias užrašas. :)

Man teko su padidinamuoju stiklu tikrinti ar kampai yra užapvalinti :D . Pamačiau vieną baltą pikselį ten kur turėtų būti kampas :D . Toks ten ir logotipas facebook'e :D . Aš galvoju, kad kažkoks logotipas yra būtinas. Juk negalima tiesiog parašyti "Matematikos forumas", vargu ar tai skaitosi kaip logotipas :D

Geras tas logotipas, fb tikrai ne pavyzdys dizaino srityje. Dėl spalvų tai gaila jog visai jų čia neliko, depresovai viskas atrodo :D bet kai matematikos forumas tai gal pateisinama.

Nors daugėlis labai kritiškai žiūri į įvairius atnaujinimus, ypač į spalvas ir jų derinius, netrukus forumas nusidažys keliomis mėlynomis juostomis. Tai turėtų suteikti daugiau gyvybingumo. Aišku nesinori, kad viskas taptų kaip spalvojimo knygelė, viskas bus su saiku.

Beje, čia nėra dizaino atnaujinimas, tik kelių elementų patobulinimas.

man patinka. paprasta + gražu :)
Kaip jau esi pats pastebėjęs - visiems neįtiksi... tavo vietoj net neklausčiau mūsų nuomonės :D bent ne iškart po keitimų, o po kurio laiko, kai visi apsipranta ir blaiviau vertina keitimus. nes iškarto tai atrodo jog visi bijo betkokių naujovių.. kaip viduramžiais kryžių įsikibę nepaleidžia seno "tikėjimo"...

Nori sudalyvauti šioje temoje ir parašyti savo pranešimą? Prisijungti »