eMatematikas Prisijunk Forumas VBE užduotys ONLINE testai

pitagoro ir herono skaiciu trejetai


Padėkit išspręsti :)

1. Parašykite tiesės, einančios per  tašką A(0;-1) ir  tašką  B(7;3) ,  lygtį.  Raskite  šios  tiesės  ir
apskritimo  x² + Y² =1  susikirtimo tašką  C(x;y), x≠0 .  Kokį  Pitagoro  primityvųjį  trejetą
nusako taškas C ?

2.  Į statųjį trikampį įbrėžtas apskritimas. Jo lietimosi su trikampio įžambine taškas dalija įžambinę
į  6  cm ir 8  cm  ilgio atkarpas. Apskaičiuokite trikampio plotą. Ar šis trikampis yra Herono
trikampis? (Atsakymą pagrįskite).

3.  Ar  trikampis, kurio kraštinių ilgiai yra 13, 20 ir 21, yra Herono trikampis?  Apskaičiuokite šio
trikampio aukštinės, nuleistos į kraštinę „21“,  ilgį  ir raskite dalių,  į kurias šią kraštinę padalija
aukštinės pagrindo taškas, ilgius.

4. Naudodamiesi Pelo lygties sprendinių rekurentinėmis formulėmis raskite  keturis Herono
trikampius, kurių kraštinių ilgiai sudaro aritmetinę progresiją su skirtumu  d=1 . Apskaičiuokite
jų plotus.

5.  Raskite visus stačiuosius trikampius, kurių vienas statinis lygus 165,  o  kitų  dviejų  kraštinių
ilgiai – natūralieji skaičiai.

gal gali kas kitas padet issprest? labai reikia iki ketvirtadienio padaryt :) dekui

ar čia tau nd darymo centras? rodyk savo pastangas... bandyk spręsk, o žmonės pataisys ar užves ant reikiamo kelio...

cia ne namu darbai, o papildomai.... tiesiog reikia.... as neprasau padaryti uz mane, tik prasau patart nuo kuo pradet ar pan.

man tai dzin ar čia papildomi ar kokie ;DD
nu pirmą padarė, tai antras... nu tai nusibrėžiam tą trikampį ;D nupiešk ir čia įmesk...

pakeista prieš 13 m

Užsitraukei Mirtises nemalonę :O

;DDD ne, aš dar labai gera...

Nori sudalyvauti šioje temoje ir parašyti savo pranešimą? Prisijungti »