eMatematikas Prisijunk Forumas Egzaminų užduotys ONLINE testai

Rūsų kalba. Valstybinis brandos egzaminas.


Gal kas nori pasidalint atsakymais? :D Kiek zinau tai mazai kas laike man atrodo tik Milk. Tai galiu kreiptis tik i ji. Pasidalinsi atsakymais? :D

Labas! :D

Galiu surasyti, jei nori, ka parasiau, nors nesu garantuotas daug kur.

Nu pirmyn gi sakau :D

Klausymas:
1.A
2.B
3.V
4.V
5.2 Casa
6.Kreml
7.Vokzal (nesu tikras)
8.Avtobus
9.Da
10.Da
11.Niet
12.Da
13.Niet info.
14.Niet
15.Niet
16.Da
17.Arktiki (spejau ;D)
18.Podvodnie (spejau ;D)
19.Jadernoi
20.Cetirmia
21.Nieskolko milinov
22.Isliedovali
23.Bakterii
24.Lunie
25.Mezhdunarodnix
26.Texnalogia
27.V
28.D
29.E
30.B

Skaitymas:
31.D
32.B
33.E
34.V
35.Nauchnix
36.Putishestivie
37.Pokupki
38.Osmotriel
39.Modelei
40.Redkosti
41.Poezdki
42.Demonstriroval
43.V
44.ZH
45.D
46.E
47.Z
48.B
49.G
50.V
51.A
52.A
53.Prisutstvie samoi planeti (tikrai ne taip jauciu ;D)
54.Mnogoglaznim teleskopom
55.Kogda zondi podliteli k Marsu vplotnuju
56.Ximicheskoe
57.Proek zviezdaliota "Dedal"
58.Trebuetsia ochien mnogo dienieg
59.Poliot na lunu
60.V blizhaishie desetilietia

Jei pas tave daug kur nesutampa, nepanikuok, vadinasi as greiciausiai neteisus :D

pakeista prieš 10 m

As apie Egora 09 pazymejau ne nes buvo pasakyta kad jis jau mokykloje turejo ten darba kazkur buvo konkursus laimejes :D.

13 taip nes buvo pasakyta kad jis gali nelankit ten paskaitu kurie jam nereikalingi ty jam yra suteikami osobyje uslovija :D.

o ner info 14 nes as tai nah neisgirdau nieko apie tuos mobiliakus, zaidimus ir kad jie buvo kuriami 2 men( nebent as glusas kas irgi tiketina :D).

33. mano manymu B nes mano manymu ten kalbama apie viena zmogu jei butu vestuviu metines tai butu kalbama labiau placiau :D. O cia niekaip bent jau man i tai neuznesa.

Su tais 46 ir 48 as susipainiojau todel cia velnias zino ;D. Turbut teisingai pas tave.

ir 52 visdelto manau kad B nes parasyta kad tokie skrydziai beveik neimanomi del zemisku resursu nesvarbu bus ten zmogus ar ne :D.

Gal taip gal ne velniai ten zino nvm man sis egzaminas ;D.

50-53 taskai atrodo yra :D. Ziurint pagal tai kas mum sutampa :D + tikiuos zmoniskai rasinius parasiau tai gal kas ir bus ;D

pakeista prieš 10 m

almostlowAs apie Egora 09 pazymejau ne nes buvo pasakyta kad jis jau mokykloje turejo ten darba kazkur buvo konkursus laimejes :D.

13 taip nes buvo pasakyta kad jis gali nelankit ten paskaitu kurie jam nereikalingi ty jam yra suteikami osobyje uslovija :D.

o ner info 14 nes as tai nah neisgirdau nieko apie tuos mobiliakus, zaidimus ir kad jie buvo kuriami 2 men( nebent as glusas kas irgi tiketina :D).

33. mano manymu B nes mano manymu ten kalbama apie viena zmogu jei butu vestuviu metines tai butu kalbama labiau placiau :D. O cia niekaip bent jau man i tai neuznesa.

Su tais 46 ir 48 as susipainiojau todel cia velnias zino ;D. Turbut teisingai pas tave.

ir 52 visdelto manau kad B nes parasyta kad tokie skrydziai beveik neimanomi del zemisku resursu nesvarbu bus ten zmogus ar ne :D.

Gal taip gal ne velniai ten zino nvm man sis egzaminas ;D


Man sitas egzaminas irgi nesvarbus isvis, nesigincysiu, bet tada tik parasysiu kaip man atrode: :)

9.Taip, ten tas Eigoras, turejo kazkoki darba ar ka, mokesi nuo vaikystes. bet cia klausimas: kada jis rimtai pradejo studijuoti.

13.Nice, prasimeciau ;D

14.Ten viskas gerai buvo, kol nepasake, kad jis tuo uzsiiminejo 1-2 menesius, o klausia ar 2 menesius. Cia tokia nesamone, kad tiksliai pats nebezinau ;D

33.Zinok, nezinau ir as del to. Bet buvo zodis "vinovnika", tai cia as kaip supratau, kaltininkas, nu kazkas lyg ir siejasi su vestuvem, o gal ne ;D

52.Jo, galvojau galvojau visaip, is pradziu parasiau, kad zondus tik leis, poto vis tik parasiau ta lektuva kazkoki ar raketa deldoidas ar kaip jis ten ;D Ai, "DEDALAS" ;D Na, 8 puslapyje, paskutine pastraipa pradedama pradedama tokiu uztikrintu sakiniu, kad tas "diedalas ;D" turi superini projekta jau padaryta, kur ten ciut nepaleis jo i kosmosa...

In general:

Jei tik tiek atradom panasiai nesutartu atsakymu, visai neblogai atrodo viskas, ne? :)

Beje, pas mane tai gal 50% sudare suaugusieji, 30-50 metu. Turbut del darbo laiko? Ir kiek nugirdejau, sunkiai jiems sekesi, ypac tas klausymas, 4 dalis. Supratau, kad nebusiu paskutinis lietuvoj ;D

Na 7 tai jo logiska kad su autobusu keliaujant paskutini dalyka kuri pamatysi bus stotis :D

https://www.ematematikas.lt/upload/uploads/40000/4000/44127/thumb/p17svcpngi11lkq6jm1311pu1bi11.jpg

Made in CCCP

Dabar prisiminiau kad pasirasiau ne savo vardu ty. isgalvotu. Idomu ar uzskaitys laiska.

pakeista prieš 10 m

almostlowDabar prisiminiau kad pasirasiau ne savo vardu ty. isgalvotu. Idomu ar uzskaitys laiska.

Jei rusiskas vardas, gal uzskaitytu.

Nori sudalyvauti šioje temoje ir parašyti savo pranešimą? Prisijungti »