eMatematikas Prisijunk Forumas Egzaminų užduotys ONLINE testai

Skubiai reikia pagalbos


Sveiki ieskau zmogelio gerai gebancio spresti algebros uzduotis tokias kaip veiksmus su matricomis,Mokėti apskaičiuoti II, III, IV eilės determinantus ,Mokėti sudaryti tiesinių lygčių sistemas ..... mokausi pirmam kurse taip kad man reikia ismokti tik pagrindus kaip lengviau apskaiciuoti... uz pagalba atsidekosiu pinigais o pamokas galima pravesti ir per interneta... jau ka sudominau skype: wenomraid.    arba tiesiog laukiu cia zinuciu :)

paskaitas reik lankyt ir knygas skaityt ;D

pakeista prieš 14 m

neakivaizdziai einu plius dar darbas ir papildomi uzsiemimai  tiesiog visa laika istraukia tai reik biski pagalbos :)

as nemanau kad mokymasis internetu bus ne labai gerai nes jam reikia ne tik aiskinti bet ir ziureti kaip rasai, tikrinti klaidas
:rolleyes:

pakeista prieš 14 m

nu tai cia  mano nuomone siap as tai meginciau surasti pas ka i namus galeciau eiti

pakeista prieš 14 m

nu as nieko pries ir i namus arba pasikviesti pas save... bet siaip man daug lbj nereik paprasciausia parodyti ivairiausiu uzdaviniu sprendimus o as pagal sprendimus jau zinociau kaip spresti.... galima manau ir per interneta viska normaliai paaiskinti tik reik noro :)

nu nejaugi niekam nereikia pinigu ? turedamas omeni pinigus tai ne pora litu saldainiam o normalius pinigus 30 lt valanda

info@sprendimai.info
parasyk kas domina detaliai, viska sutarsim

Nori sudalyvauti šioje temoje ir parašyti savo pranešimą? Prisijungti »