eMatematikas Prisijunk Forumas Egzaminų užduotys ONLINE testai

Straipsnių rašymas


Jau seniai buvo kilus mintis, kad tinklapis būtų ne tik informacinio pobūdžio plius forumas, o ir nuolat atnaujinamas įdomiais straipsniais. Turiu oumenyje mokslinio tipo straipsnius. Straipsniai ar šiaip apžvalgos galėtų būt matematikos, fizikos, chemijos, informatikos tematika...


Pas mus šalyje yra tikrai daug portalų, galingų portalų, su straipsniais ir juos kuriančiais žurnalistais, bet juose dažniausiai kriminalai, nelaimės, propaganda ir šiaip nesamonės...


Gal mūsų forumiečių tarpe yra žmonių, kurie viskuo domisi bei nebijo ir sugeba viską perpasakoti savaip? Suprantamai, paprastai ir buitiškai, kad suprastų kiekvienas?


Man pačiam tai fiziškai neįmanoma, turiu daug įvairių darbų. Todėl kviečiu padiskutuoti šia tema ir išreikšti nuomonę. Laukiu pasiūlymų ir komentarų. Nes gal tai ir gera idėja, o gal ir visiškai niekam tikus.


Beje, jei atsirastų savanorių ar šiaip bendraminčių, kurie norėtų prie to prisidėti, pasakysiu tiek, kad jei idėja pavyktų ir sulauktų didelio dėmėsio (lankytojų skaičiaus), tai tada būtų galima pasitart ir dėl atlygio už darbą :)

Kiekvienas turi savo nuomonę, mano tokia :) Apart blogų dalykų, supriešinančių žmones, ir propagandos, apie visokias tralialia, nieko gero nėra.

Nu yra ten matematikos skiltis, keli straipsniai per metus...

tai apie kokius straipsnius kalba eina? Aš iš tavo pirmojo pranešimo pamaniau kad mokslo naujienas turi omeny ;]

Ne visai naujienas, šiaip įdomius dalykelius. Visur aplink yra tiek įdomių dalykų tik reik mokėt pastebėt ir aprašyt. Naujienos nelabai čia kam įdomios būtų...

tai būtų kažkas panašaus į "Kodėl žemė apvali" ir t.t.? ;]

pakeista prieš 13 m

Kodėl gi ne? :)
Arba "Matematikos panaudojimas buityje", "Matematikos istorija" ir panašiai.

O jūs nenorėtume truputį kitu kampu pažiūrėt ir ne tik straipsnius dėt, o pvz ir įdomesnius video? :)) ten tarkim "how to solve problem x"  net jei kas nors netingėtų, galėtų subtitruot ar savo kažką sukurt :}}

Nori sudalyvauti šioje temoje ir parašyti savo pranešimą? Prisijungti »