ematematikas Registruotis Ieškoti

Tekstinis uždavinys apie vaisius

Skaičiavimai   Peržiūrų skaičius (851)

Sveiki, gal galit padėt su šituo?      Turguje 1kg apelsinų ir 3kg citrinų kainuoja tiek pat, kiek ir 4kg mandarinų, o po 1kg pačių brangiausių ir pačių pigiausių vaisių ir dar 1kg citrinų ir 2kg mandarinų - tiek pat, kiek 6kg apelsinų. Kiek kainuoja 1kg kiekvienų vaisių, jei 1kg pačių brangiausių vaisių kainuoja 1 Lt daugiau nei kg pačių pigiausių?

0

Norėdami rašyti žinutes privalote prisijungti!