eMatematikas Prisijunk Forumas Egzaminų užduotys ONLINE testai

Trikampio lygumo ir panašumo uždaviniai.


Sveiki. Reikia atsakymo į klausymą pagal trikampių lygumo ir panašumo požymius:
1. Nuo kurio <(kampo) reikia pradėti sakyti raides ir kodėl nuo tos raidės?
Ir gal kokių web yra su paaiškinimais, nes aš iš knygos nelabai suprantu man tereikia biški ant kelio užvest, nes vieną pratimą skaitai nuo to kampo pradeda kitam uždavinį jau nuo kito ir susimaišai...

pakeista prieš 13 m

Ką?

Koks skirtumas koks trikampis ar jis ABC ar CBA jo plotas/perimetras nesikeis... :))

daėjo ko tu klausi ;DD

kai trikampaii lygūs, tai atitinkamos kraštinės yra lygios, pvz https://www.ematematikas.lt/upload/uploads/10000/1000/11499/thumb/p15m5it6iro5vek91eera6tj711.jpg

trikampaii lygūs pagal du kampus ir kraštinę tarp jų... šiaip šitą turi įrodyt, arba būna pasakyta. tai dabar pagal šitą atitinkamai žiūrim, kad
AB=DF
BC=DE
AC=EF

kampai irgi atitinkamai...

o kai panašūs, tai turi irgi žiūrėt, pirma, kodėl jie panašūs, jeigu pagal du kampus, tai ir atitinkamai poto kraštinių santykius susirašai...

na jei šitą norėjai sužinot

Mirtisedaėjo ko tu klausi ;DD

kai trikampaii lygūs, tai atitinkamos kraštinės yra lygios, pvz https://www.ematematikas.lt/upload/uploads/10000/1000/11499/thumb/p15m5it6iro5vek91eera6tj711.jpg

trikampaii lygūs pagal du kampus ir kraštinę tarp jų... šiaip šitą turi įrodyt, arba būna pasakyta. tai dabar pagal šitą atitinkamai žiūrim, kad
AB=DF
BC=DE
AC=EF

kampai irgi atitinkamai...

o kai panašūs, tai turi irgi žiūrėt, pirma, kodėl jie panašūs, jeigu pagal du kampus, tai ir atitinkamai poto kraštinių santykius susirašai...

na jei šitą norėjai sužinot


1.  Ačiū, bet mano ir buvo pagrindas sužynot, nuo ko pradėti rašyti kampus, nes būna įvairių tu trikampių... Tiksliau kai reikia paaiškinti kodėl panašus ir kodėl lygus? :)

taip, jei sąlkygoje parašyta kad lygūs, tai tik susirandi kas ten lygaus ar kampas ar kas... ir atitinkamai deliojiesi kraštinių sąryšius... o jeigu nepasakyta, tai pats įsirodinėji, ir poto nuo to kur įrodei žiūri pagal kraštines

Mirtisetaip, jei sąlkygoje parašyta kad lygūs, tai tik susirandi kas ten lygaus ar kampas ar kas... ir atitinkamai deliojiesi kraštinių sąryšius... o jeigu nepasakyta, tai pats įsirodinėji, ir poto nuo to kur įrodei žiūri pagal kraštines


Tai vistiek neatsakei tu į mano klausimą. Ir taip tu labai įdomiai kažkaip atsakinėji biški parašai ir daugtaški padedi... Žodžiu dėkui už nieką.

tai tu duok kokį pavyzdį, kaip man tau dabar iš lempos paaiškint. o daugtaškį aš daug kur dedu... va.... nes man taip patinka... vaa.... prašom.

Mirtisetai tu duok kokį pavyzdį, kaip man tau dabar iš lempos paaiškint. o daugtaškį aš daug kur dedu... va.... nes man taip patinka... vaa.... prašom.


Aš papraščiausiai klausiu nuo kurios raidės reikia pradėti rašyti ar <abc ar <bac ir kodėl taip reikia rašyti? O dėl pavyzdžiu, tai žinai kiek daug ?...

abc ir bac yra skirtingi kampai, abc ir cba tie patys, bac ir cab tie patys ir jokio skirtumo kaip rašyti

Nori sudalyvauti šioje temoje ir parašyti savo pranešimą? Prisijungti »