eMatematikas Prisijunk Forumas Egzaminų užduotys ONLINE testai

Vasara


Na, ką, matematikai, veiksite vasarą? :)

Kur ilsėsitės, pramogausit ir keliausit?

Kaip suprantu, žmonės vasarą forume užduoda kur kas mažiau klausimų negu mokslų metu. Įdomu, ką patys planuojate pasimokyti, išmokti naudingo laisvu laiku? :)

aš planuoju išmokti programuoti su c# ir sukurt kompiuterinį žaidimą ;D
O forumas vasarą tai biški apvytęs būn, nebent kokie pasiklydę neakivaizdininkai užsuka, arba Vitalijus paskelbia kad atnaujina forumą naujom galimybėm ;]

Yra kas pataisų turi, tai užsuks kartais ;) Bet šiaip tai lankytojų tikrai sumažės, visi ilsėsis. Juk nenaujiena, kad matematika yra ne pats visų mėgstamiausias dalykas, bet kartais atsiranda entuziastų ar šiaip gabesnių...

Beje, vasara paskirsiu laiko tikro LATEX įdiegimui, šiuo metu naudojamas jo analogas, turintis daug mažiau galimybių. Taigi nuo naujų mokslo metų bus daug patogiau rašyti matematinį tekstą.

Pamėginsiu paruošti ir trumpą LATEX pristatymą, kad visi mokėtų bent elementarias fomules suvesti. ;)

Housemartin, kokio tipo žaidimą? Tetrį gal? :)

house_martin, tu gal studijuoji informatiką? :) Aš norėčiau išmokti geriau programuoti c++, nors ir dabar pagal poreikius išeina panaudot. Galvoju paspręst USACO uždavinius, tikrai įdomūs, siūlau pabandyt. Pernai vasarą pradėjau, bet mokslo metais neprogramavau. Laikas sugrįžt ir pabaigt juos :) O koks tavo kompiuterinis žaidimas bus? Ar dar nesuplanavai detaliai? :)

Aš irgi norėčiau ką nors ne iš kurso pasimokyti. Aukštosios matematikos paragaut norisi. Nuo ko siūlot pradėti? :) Turbūt yra ir studentų, nuo ko patartumėt mokytis? :)

Vitalijau, tai tavo visas laisvalaikis skiriamas šitam forumui? :) Šaunuolis! :)

Na atvirai pasakius, laiko tam išeina nemažai, tiek priežiūrai, tiek optimizavimui, tiek tobulinimui.

Tikėkimes ateityje forumas dar labiau užaugs ir turės gausią bendruomenę.

Tai pats matematikas ar informatikas labiau? :)

Manau, išaugs tas forumas, tavo darbas nenueis perniek :) Labai naudingas dalykas. Daug žmonių net nesusimąsto, kad yra matematikos forumas, nors reikia pagalbos. Laiko klausimas, kada jie tai suras... :)

Informatikos nestudijuoju ;] o tas žaidimas tai tik drambliuko svajonė. Kurį laiką kirba mintis pamėgint, vasarą turėsiu laiko - tai ir pamėginsiu, kas gausis - bala žino ;] jaučiu kad vien apsipratimas su tuom c# užims biški laiko.
Aš buvau irgi kažkada sumanęs pasimokyt aukštosios matematikos, parsisiunčiau Tom M. Apostol "Mathematical Analysis" knygą (bo neblogai buvo amazon parduotuvėj įvertinta) - bet mano durnai galvai pasirodė neįkandama ;D Tad apsitojau ties Gilbert Strang "Calculus" - šita man visai patiko, nors gal ir gali pasirodyti per paprasta ;]

pakeista prieš 13 m

Tai pats matematikas ar informatikas labiau?

Ir tas, ir tas ;)

MilkhaterŠitas forumas yra puikus! Tai tikras žinių lobynas, nes čia ne tik matematika, bet ir kiti dalykai.....
Prisipažinsiu,  tiek kitiems spręsdamas, tiek kitų klausdamas - tai man padėjo geriau pasiruošti egzui, tad naudos tikrai buvo :)

Toks šio forumo tikslas, abipusė pagalba ;)

Nori sudalyvauti šioje temoje ir parašyti savo pranešimą? Prisijungti »