eMatematikas Prisijunk Forumas VBE užduotys ONLINE testai

Vilniaus Pedagoginis Universitetas


Matematika ir informatika

Matematikos ir informatikos fakultete yra sudarytos visos sąlygos gerai pasirengti būsimam darbui. Fakultete dirba daug patyrusių, savo darbą išmanančių aukštos kvalifikacijos dėstytojų, daugelio mokslinių straipsnių, vadovėlių, uždavinynų, metodinių ir mokslo populiarinimo leidinių autorių. Informatikos dalykus dėsto nemažai Matematikos ir informatikos instituto mokslininkų.

Pirmosios studijų pakopos studentai atlieka ištisinę 8 savaičių pedagoginę praktiką mokyklose. Vadovaujami patyrusių pedagogų, jie stebi pamokas mokyklose, patys joms ruošiasi ir savarankiškai veda, organizuoja užklasinius renginius. Pedagoginės praktikos atlikti studentai vyksta į įvairias respublikos mokyklas. Antrosios pakopos studentai atlieka praktiką fakultete, kurios metu ne tik veda praktinius užsiėmimus žemesniųjų kursų studentams, bet ir padeda dėstytojams moksliniame ir tiriamajame darbe. Didžioji dalis ne Vilniaus miesto ar rajono studentų gyvena šalia Universiteto esančiame bendrabutyje, kuris pastaruoju metu yra suremontuotas ir apšiltintas.

Padedami Sporto ir Kultūros centrų, savo laisvalaikį studentai organizuoja patys. Matematikos ir Informatikos fakulteto studentai išradingai ir linksmai švenčia savo tradicines šventes: pirmakursių krikštynas rudenį ir Matematikų dienas pavasarį, kurių metu išleidžia laikraštį ir pasodina medelį.

Fakulteto absolventai sėkmingai darbuojasi įvairiose srityse. Apie 60 procentų Lietuvos matematikos ir informatikos mokytojų yra mūsų fakulteto auklėtiniai. Nemažai jų yra tapę mokytojais ekspertais, mokyklų ir kitų švietimo įstaigų vadovais. Gabiausieji fakulteto absolventai yra nukreipiami doktorantūros studijoms Matematikos ir informatikos institute, kur jie ruošiasi moksliniam ir dėstytojo darbui. Didžioji dalis Matematikos ir Informatikos fakulteto dėstytojų ir kitų darbuotojų yra šio fakulteto auklėtiniai.

Turėdami gerą matematinį pasirengimą ir susipažinę su naujausiomis informacinėmis technologijomis, mūsų absolventai yra laukiami ne tik mokyklose: tarp mūsų fakulteto absolventų yra ir verslininkų, ir muitininkų, matematikos bakalaurai ir magistrai suranda darbo ir bankuose, ir draudimo įstaigose, ir policijoje, ir teismuose – visur, kur yra reikalingas išlavintas protas, loginis mąstymas, informatikos žinios.

" Visada svajojau tapti mokytoju! " - pasakė niekas niekada :D

Matematikos ir Informatikos fakulteto studentai išradingai ir linksmai švenčia savo tradicines šventes: pirmakursių krikštynas rudenį ir Matematikų dienas pavasarį, kurių metu išleidžia laikraštį ir pasodina medelį. 


įspūdinga. :D

Milkhater...kas norėtų būti matematikos mokytojais (dėstytojais) ???... :)


Aš norėčiau ir nuo rugsėjo pradėsiu tam mokytis :)

kuris pastaruoju metu yra suremontuotas ir apšiltintas.

tai reiskia, kad anksciau sugriuves buvo ? :D
Padedami Sporto ir Kultūros centrų, savo laisvalaikį studentai organizuoja patys.

Idomiai skamba.
ir muitininkų

erm... muitininku ? priciom cia muitininkai?
ir policijoje, ir teismuose – visur, kur yra reikalingas išlavintas protas, loginis mąstymas, informatikos žinios.

heh :)
Reziume : net studentu pritraukimui skirta zinute parasyta atmestinai....
Tik neuzbananinkit manes, cia mano nuomone apie teksta sitos istaigos :S Apie istaiga jokios nuomones nesu susidares, o mokytojam jauciu didesne pagarba nei betkurios kitos specialybes zmonem - juk jiem reikia ne tik ismokyti gabu zmogu ismokyt kazko, bet ir ta kuris mano kad jam matematikos ir loginio mastymo niekada gyvenime nenaudos.

pakeista prieš 10 m

Mano manymu joks universitetas neismokys zmogaus mokyti kitus zmones. Visu pirma zmoguje turi but charakteris, jis turi save pastatyt kaip mokytojas ir moket sutramdyt visokiausius isisokelius. Koks tolkas is tokio mokytojo ant kurio galvos visi vazineja?.
Yra mano mokykloje nemazai tokiu net gaila ziureti.

Del kitu ziniu tai negaliu komentuot bet jeigu nesugebi pastyt zmogu i vieta - neverta net ir stot cia. Aisku jei nesiruosi ateityte mokyti kitus.

pakeista prieš 10 m

Mirtise
Matematikos ir Informatikos fakulteto studentai išradingai ir linksmai švenčia savo tradicines šventes: pirmakursių krikštynas rudenį ir Matematikų dienas pavasarį, kurių metu išleidžia laikraštį ir pasodina medelį. 


įspūdinga. :D



Siautulingai jie ten linksminasi. :Dd

Gal galit kas paaiškint kaip užsiregistruoti į ta motivacini laiška,nes dar net nepradėjau,o laiko aš nebežinau ar yra.http://www.lamabpo.lt/registracija_internetu.html radau bet nieko gero neišmeta

pakeista prieš 10 m

Gabri
Mirtise
Matematikos ir Informatikos fakulteto studentai išradingai ir linksmai švenčia savo tradicines šventes: pirmakursių krikštynas rudenį ir Matematikų dienas pavasarį, kurių metu išleidžia laikraštį ir pasodina medelį. 


įspūdinga. :D



Siautulingai jie ten linksminasi. :Dd


aš irgi tai pastebėjau ;D net pavydu... o dar atkreipkitm dėmesį kad jiem Sporto ir Kultūros centras padeda tą medį sodint;D

pakeista prieš 10 m

galvociusGal galit kas paaiškint kaip užsiregistruoti į ta motivacini laiška,nes dar net nepradėjau,o laiko aš nebežinau ar yra.


na bent jau anksčiau buvo, kad kai lamoj pasirenki pedagogiką kokią tai išmeta poto kada egzaminas motyvacinis :)

Nori sudalyvauti šioje temoje ir parašyti savo pranešimą? Prisijungti »