eMatematikas Prisijunk Forumas Egzaminų užduotys ONLINE testai

Forumo kategorijų ir skilčių sujungimas


Vasarą atakuosiu fizikos skiltį, tad kaip sakant, ateis laikas - bus ir vaikas. ;D

jei Mirtise man pritaria, sakau gryniausias tiesas iš visų :D

Traukit, bet kas pasikeis sutraukus mokyklinę matematiką? seniau gi buvo sutrauktos.. gal geriau parinkit dar vieną moderatorių ir lai tvarko. Muša ką reikia, kas neklauso tvarkos nesilaiko.

visi žinom, kad geriausiai moka sudrausmint chebrą ;D bet neturiu laiko tvarkyt viską ;D bet baninit norėčiau galėt :P

banint :D tik kad tavo emocijos kartais primena mėnulio kalendorių.. geriau nereikia tau aštraus kirvio duoti :D

p.s. nieko asmeniško, tiesiog su tavimi nesipykčiau virtuvėje..

Palikim viska kaip yra, bus geriausia.

variablebanint :D tik kad tavo emocijos kartais primena mėnulio kalendorių.. geriau nereikia tau aštraus kirvio duoti :D

p.s. nieko asmeniško, tiesiog su tavimi nesipykčiau virtuvėje..


gali pabandyt spėt, ant ko pirmo išbandyčiau naują funkciją ;D

žinau.. bet taip tik parodytum, jog aš tau patinku. vėl :))

sorry, pavėlavai, aš jau išsirinkau seniai kas man šitame forume patinka :P

VitalijusAš kategorijų galiu pridėti kiek tik norit, bet klausimas ar jos reikalingos.

Beje, dabartinis mokyklinės matematikos suskirstymas nepasiteisino, nes betvarkė.

Kalbant apie fiziką, tai kiek pamenu tik 2-ose kategorijose buvo padorus skaičius temų, kitos trys buvo beveik tuščios. Tai kam laikyti tuščias kategorijas? Fizika Lietuvoj išvis nepopuliari, 10 klasės pabaigoje ją beveik visi išmeta.

Kai kuriuose forumuose yra bendros kategorijos pirmame puslapyje, atseit:

Mokyklinė matematika
Aukštoji matematika
Fizika
ir t.t.

Tuomet paspaudus kurią nors iš šių atsiverčia platesnis konkrečios kategorijos sąrašas. Kai kurios temos galėtų turėtį platesnį sąrašą, kai kurios - ne.
ir offtopic: tai fizika nėra privaloma 11-12 klasėje? O matematika?

fizika ne matematika taip gi.

Nori sudalyvauti šioje temoje ir parašyti savo pranešimą? Prisijungti »