eMatematikas Prisijunk Forumas Egzaminų užduotys ONLINE testai

Geometrijos formulės VBE egzaminui


Mokykloje apie tai tikrai yra kalbama, bet apsieinama be loginių operacijų ir predikatų. Jei jau mokykloje būtų viskas pateikiama taip, kaip priklauso pagal visas griežtas normas, tai mokiniai išvis aplenktų matematiką kuo didesniu spinduliu.

Na prašau atsakyk man į klausimą, ar tu mokykloj įrodinėdamas teoremas naudojaisi tomis čia pateiktomis žiniomis? Mokė tave kas ten predikatų? Aš apie logines operacijas sužinojau mokykloj tik dėka informatikos pamokų.

Kalbi taip tarsi "logika" butu kazkoks nenugincijamas tiesos ir palaimos saltinis.

Linksmiausia šio pokalbio dalis, jog jame dalyvauja Milk ir Milkhater :)

https://www.ematematikas.lt/upload/images/1491536486_2513.jpg

Oho! Kiek aš čia visko pramiegojau :)))) Turiu pasiūlymą Milkhater - padarykite pamokėlę iš logikos. Ir visiems - padarykite pamokėlę iš įrodymo uždavinių, manau, kad tai būtų aktualu ne tik airbus'ui.

pakeista prieš 7 m

Tiek skirtingų nuomonių, kad net susipainiojau.:D

Manau būtų aiškiau visiems, jeigu parašytumėte per kokias taisykles ar teoremas reikia įrodyti teiginius. (Per trikampio panašumus, trikampio vidurine linija ir t.t)

O dėl tos aukštosios matemematikos. Po kol kas mes jos nestudijuojame, tad ir mokėti vargu ar reikia. Žinoma, tai nepamaišytų, tačiau mokytis "eksternu" tokius dalykus sudėtinga, tam reikia laiko ir atitinkamų žinių, o šiuo metu mūsų visas laikas turi būti sutelktas ties VBE.

Nori sudalyvauti šioje temoje ir parašyti savo pranešimą? Prisijungti »