eMatematikas Prisijunk Forumas Egzaminų užduotys ONLINE testai

Problema su while ciklu C++ uždaviniuose


Mano sprendimas:
https://www.ematematikas.lt/upload/uploads/40000/7500/47814/thumb/p18d4on46va0ogiqjl6j7c4ad1.png
Beja, čia mano pirmoji C++ programa ;D
Kintamiesiems priskirk samoningus vardus, temperatūra T pvz.. Jei ieškai mažiausio T, jam neblogas vardas atrodo T_min ar T_maziausias. Dabar tavo kodą reik skaityt ir šifruot ką kuris kintamasis reiškia. while, for, if... salygos sakinius pastumk keliais tarpeliais į dešinę - lengviau skaityti programą. Šitam uždavinį man atrodo for ciklas labiau tinka.
O eilės numeris bus lygus indekso i vertei, kuomet sąlyga 17 eilutėje (tavo programoje) tenkinama. Tau tereikia pakeisiti 17 eilutę į:
if (LOL) {
    maz = n;
    nummer = i;
}
Bet tavo programa neveiks jei pirmosios dienos temperatūra bus neigiama. Tuomet maz bus neigiamas, ir sąlyga (n<maz)&&(n>0) niekada nebus patenkinama.

house_martin, dekui uz paaiskinima, ypač už ats, kuris buvo labai paprastas ;D

Turime n degtukų. Dėliojame juos spirale, kuri sudaro laužtę. Sukurkite programą, kuri nustatytų, kiek degtukų liks ir kiek laužtės grandžių sudėsime iš turimų degtukų.


Gal kas turi normaliai pasidares ir nuosekliai parodyti gali?

O pačiam pasukti galvos nesinori?

sveiki, kas galėtų padėti padaryti kodą

Programuotojas pirmą dieną išsprendė p uţdavinių, o kiekvieną kitą dieną išspręsdavo k
uţdavinių daugiau, negu prieš tai buvusią. Parašykite programą, skaičiuojančią, per kelias
dienas d programuotojas išspręs u uţdavinių. Paskutinei dienai gali likti maţiau uţdavinių.
Pasitikrinkite: kai p = 2, k = 1, u = 10, tuomet d = 4

Iš kur ši užduotis?

Nori sudalyvauti šioje temoje ir parašyti savo pranešimą? Prisijungti »