eMatematikas Prisijunk Forumas Egzaminų užduotys ONLINE testai

Matematikos valstybinis brandos egzaminas 2014


aš 82 ... gaila, kad 100tukas praslydo iš rankų, bet stojimams pakaks :)

Kad praktiskai ner cia tu forumieciu.

almostlowNenoriu gasdint bet bent jau VU tai labai ziuri i tos VBE rezultatus kai mokaisi, skirsto i visokiausius pogrupius, isskirinai klausineja ir pns, nu cia siaip i offtopica nuejus ;D. Nesakau cia kazko nelegalaus tiesiog pranesu :D.

Vienintelis skirstimas mano kurse buvo pagal anglų VBE (jis stojant buvo nereikšmingas). Kas geriausiai išlaikė pakliuvo į pirmą grupę, kas prasčiau (o gal net nelaikė) pakliuvo į antrą, o kas nelaikė į trečią. Be šito daugiau visiškai niekam(na dar anglų kalbos dėstytoja paklausė kiek gavome iš to egzamino, bet niekam tai niekaip nepadėjo ar nepakenkė) nerūpėjo tie egzaminų rezultatai, tai įdomi pas tave čia situacija. Ką tokio studijuoji ir ar iš tikrųjų tai turi rimtų pasekmių universitete?

JustaserO tai kiek kiti forumiečiai gavo?


94 :)

valdas3
almostlowNenoriu gasdint bet bent jau VU tai labai ziuri i tos VBE rezultatus kai mokaisi, skirsto i visokiausius pogrupius, isskirinai klausineja ir pns, nu cia siaip i offtopica nuejus ;D. Nesakau cia kazko nelegalaus tiesiog pranesu :D.

Vienintelis skirstimas mano kurse buvo pagal anglų VBE (jis stojant buvo nereikšmingas). Kas geriausiai išlaikė pakliuvo į pirmą grupę, kas prasčiau (o gal net nelaikė) pakliuvo į antrą, o kas nelaikė į trečią. Be šito daugiau visiškai niekam(na dar anglų kalbos dėstytoja paklausė kiek gavome iš to egzamino, bet niekam tai niekaip nepadėjo ar nepakenkė) nerūpėjo tie egzaminų rezultatai, tai įdomi pas tave čia situacija. Ką tokio studijuoji ir ar iš tikrųjų tai turi rimtų pasekmių universitete?


Sita dalyka girdejau is klasioko kuris mokosi VU ekonomika todel kazka placiau pakomentuot negaliu. Bet girdejau tiek kad tipo visi uzsirasinejo savo matematikos ir kitus VBE rezultatus ir pateikdavo destytojam. Realios situacijos nelabai zinau tik tiek kad jis sake kad destytojai zino tavo VBE rezultata ir buna kad duoda isskirtina uzduoti. Na gal labai sudramatizavau praeitam poste situcaija, nevermind.

pakeista prieš 9 m

almostlow
valdas3
almostlowNenoriu gasdint bet bent jau VU tai labai ziuri i tos VBE rezultatus kai mokaisi, skirsto i visokiausius pogrupius, isskirinai klausineja ir pns, nu cia siaip i offtopica nuejus ;D. Nesakau cia kazko nelegalaus tiesiog pranesu :D.

Vienintelis skirstimas mano kurse buvo pagal anglų VBE (jis stojant buvo nereikšmingas). Kas geriausiai išlaikė pakliuvo į pirmą grupę, kas prasčiau (o gal net nelaikė) pakliuvo į antrą, o kas nelaikė į trečią. Be šito daugiau visiškai niekam(na dar anglų kalbos dėstytoja paklausė kiek gavome iš to egzamino, bet niekam tai niekaip nepadėjo ar nepakenkė) nerūpėjo tie egzaminų rezultatai, tai įdomi pas tave čia situacija. Ką tokio studijuoji ir ar iš tikrųjų tai turi rimtų pasekmių universitete?


Sita dalyka girdejau is klasioko kuris mokosi VU ekonomika todel kazka placiau pakomentuot negaliu. Bet girdejau tiek kad tipo visi uzsirasinejo savo matematikos ir kitus VBE rezultatus ir pateikdavo destytojam. Realios situacijos nelabai zinau tik tiek kad jis sake kad destytojai zino tavo VBE rezultata ir buna kad duoda isskirtina uzduoti. Na gal labai sudramatizavau praeitam poste situcaija, nevermind.


Mokaus aš VU ekonomiką, tai nelabai atspindi realybės. Tiesiog pagal anglų VBE rezultatus buvom suskirstyti į anglų kalbos grupes pirmam semestre.

Na, šiaip matematikos dėstytojas dar buvo per auditoriją prasiuntęs lapuką ir paprašęs surašyt kas kiek gavo, bet jokių vardų ir pavardžių rašyt nereikėjo, o tik balus, kad žiinotų kokie daugmaž čia sustojo. :D

O šiaip tie vbe balai visiškai seniai visiem užmiršti ir nieko jie tikrai nereiškia.

Na ką, nesmagu ryte buvo pamatyti 92 įvertinimą :D Tačiau po 1h jis stebuklingai pasikeitė į 100 . Užskaitau šį pokštą, NEC moka ir pajuokauti :D

Ziurek kad vel nepakeistu.

VaLDaSSNa ką, nesmagu ryte buvo pamatyti 92 įvertinimą :D Tačiau po 1h jis stebuklingai pasikeitė į 100 . Užskaitau šį pokštą, NEC moka ir pajuokauti :D

Man panašiai, tik pakeitė ne po valandos ir ne po dienos. Jei nebūčiau dabar pamatęs tavo žinutės tai ir būčiau sužinojęs gal tik kai atsiimčiau pažymą dėl laikyto egzamino. Buvo 76 pakeitė į 87.

Gal jau buvai atsiimti pažymos dėl egzamino toje Simono Daukanto vidurinėj? Nežinai ar jau galima atsiimti?

Manau, tikrai turėtų jau būti tie priedai, pasiskambink jei tiksliai nori sužinoti :). Aš net nežinau, kada eisiu atsiimti, kadangi šiandien įkėlė į LAMABPO naujus rezultatus, tai man kaip ir nereikia jo iki stojimų, t.y. 28-30d. :)

pakeista prieš 9 m

Nori sudalyvauti šioje temoje ir parašyti savo pranešimą? Prisijungti »