eMatematikas Prisijunk Forumas Egzaminų užduotys ONLINE testai

Atvirkštinės funkcijos


prašom.. svarbu yra noras mokytis...

Noras belekoks,tik pavėluotas,nuo 10 klasės mokytis pradėjau.. :D Nors sako,kad patobulėjau,bet tai ką žinau vistiek dar durnas esu ir mažai žinau :) O tu žiūriu gal mokytoja ateity būt ketini? Taip noriai visiem padedi + gaunas :D

mokytoja nenorėčiau ;D bet dėstytoja tai drąsiai ;DD atkreipk dėmesį, ne visada noriai ;DD

Hmm... Na su tavo žiniom,kurios jaučias, manau ,kad beveik garantuotai ja ir tapsi ,jei tik neužtingėsi ;DD Naa..gaaal ir ne visada,bet tokių atvejų bent jau aš per daug nepastebėjau - gal dar per daug neužknisau - tai galima nepaisyti ;D

Na dar turiu paskutinį klausimą šiandienai ;D Kaip ten būtų su kubinėm šaknim kurios pošaknis turi reiškinį? Va pavyzdys:

Nustatykite apibrėžimo sritį:

³√21-x * ²√21+x

Aš tiesiog atsiminiau kad kubinės apibrėžimos sritis yra (-∞;+∞) ir apskaičiavus kvadratinės 21+x≥0 intervalą jį susieju į sistemą ir gaunu atsakymą,bet kažkas kirba dar,atrodo kad trūksta :D

pakeista prieš 13 m

ScotNa dar turiu paskutinį klausimą šiandienai ;D Kaip ten būtų su kubinėm šaknim kurios pošaknis turi reiškinį? Va pavyzdys:

Nustatykite apibrėžimo sritį:

³√21-x * ²√21+x


kaip tu nenuosekliai mokaisi... tai tą tai tą...
nu kvadratinė šaknis kai tai turi žinot jog mokykloj iš -1 netraukia šaknies... taigi pošaknis ≥0 o kai kūbinė tai man atrodo gali būt visi skaičiai

Aš nuosekliai,dabar visą teoriją dedu iš 11 klasės sau į galvą iš įvairių temų paeiliui,ir perversdamas žiūriu ar nėra ko neaiškaus,todėl taip ir pašaudau įvairių klausimų :D tai pošaknis kūbinės niekada neįtakoja jos intervalo? kaip būna begalybė taip ir lieka visados?

pakeista prieš 13 m

ką daryt kai nežinai ar "įtakoja" ar ne ;DD pasiimi "skaičiafkę" pasiimi minusinį skaičių, pvz -100; nors ką čia šiais laikais su tuo 100; davai pasiimam -1000000 ir patraukiam kubinę šaknį... jei viskas jamasi, tai relaxas R apibrėžimo sritis... o kubinė tai irgi gali pasiimt minusiuką... "skaičiafkė" išmes arba E; arba Error arba parašys, kad tu nevisprotis... ;D tia tiek... o tu kelintokas?

11okas :)  Per savaitgalį viską išmokau iš pirmos knygos ;DD O savo skaičiafke nepasitikiu aš,ji pastoviai briedų pridirba,ir šiaip tokia su charakteriu kaikur,ypač kai reik cos išsireikšt ;DD

tai jei per savaitgalį įsidėjai į galvą... tai gerai varai, bro... šiaip tai prastai įsidėjai tikriausiia ;D

Nori sudalyvauti šioje temoje ir parašyti savo pranešimą? Prisijungti »