eMatematikas Prisijunk Forumas VBE užduotys ONLINE testai

Deep depresion


Atrodo lyg kalbėtume apie visai skirtingus dalykus. Tame žinyne po kiekvienos temos yra pilnai išspręsti uždaviniai su paaiškinimais, o ne tik gryna teorija, kaip jus kažkodėl manot. Va trumpas knygos aprašymas http://mockus.projektas.lt/3.htm

Diletantas
JaunasMokslininkasTemos autoriui... turi pats išsitirt save, kokia pas tave yra atmintis: girdimoji, regimoji, mechaninė ar dar kokia. :) tai nusprendęs galėsi racionaliau mokytis. :) mano atmintis yra girdimoji, tai man geriau, kai mokytoja papasakoja esmę, o po to dar pats persiskaitau temą. :) išsityręs savo atminties tipą sužinosi sau tinkamiausią būdą mokytis. :)


Labai sudomino toks požiūris, reiks atkreipt į tai dėmesį.

Čia ne mano išmonė :) čia taip psichologai tvirtina :)

JaunasMokslininkas
Diletantas
JaunasMokslininkasTemos autoriui... turi pats išsitirt save, kokia pas tave yra atmintis: girdimoji, regimoji, mechaninė ar dar kokia. :) tai nusprendęs galėsi racionaliau mokytis. :) mano atmintis yra girdimoji, tai man geriau, kai mokytoja papasakoja esmę, o po to dar pats persiskaitau temą. :) išsityręs savo atminties tipą sužinosi sau tinkamiausią būdą mokytis. :)


Labai sudomino toks požiūris, reiks atkreipt į tai dėmesį.

Čia ne mano išmonė :) čia taip psichologai tvirtina :)


Na aš ir nesukonkretinau [-;  Bet tikrai įdomu pasidarė. Nesu girdėjęs ankščiau apie tokią  psichologinę analizę [-:

pakeista prieš 13 m

Nori sudalyvauti šioje temoje ir parašyti savo pranešimą? Prisijungti »