eMatematikas Prisijunk Forumas Egzaminų užduotys ONLINE testai

Deep depresion


chebryte, as depresijoi.. nu ka daryti zmogui kaip man, nu kuriam tikrai neskirta moket matematika ir gaut gerus pazymius?;D nu va pvz lygciu sistemos.. as sprendziu sprendziu ir kai tik man gaunas koks negrazus skaicius as iskart pasimetu ir nezinau ka toliau daryti.. ka galetumet patarti man?..

pakeista prieš 13 m

;D *depresijoj
negražūs skaičiai dar nėra pasaulio pabaiga.. jei tu gauni sprendinius, kurie taunegražūs, tai įsistatyk juos į pradines lygtis ir žiūrėk ar lygybė sutampa ;]

Jei tu matematiką mokytis pradedi nuo lygčių sistemų, prieš tai neišmokęs spręsti paprastų lygčių, ir net nemokėdamas elementariausių veiksmų, tai nieko keisto kad tau depresija. Mokykloj mokais?

pakeista prieš 13 m

o va... Žiūrėk Hausas, man irgi depresija... dėl fizikos, kaip patarsi susidoroti su viskuo ;P

ziurint ka tau reiskia zodis Mokytis, martin

o ką tau reiškia žodis mokytis? ką tu darai, kad pasiekti norimų rezultatų matematikoje?

žodis "Mokytis" man visiškai nieko nereiškia. Aš tokį vaizdą susidariau (iš kelių tavo pranešimų), kad tu tiesiog pramiegojai kelias matematikos pamokas, ir dabar vidury mūšio lauko bandai susigaudyti kas yra kas. Jei vistik neteisus esu, tai atleisk.

Mirtiseo va... Žiūrėk Hausas, man irgi depresija... dėl fizikos, kaip patarsi susidoroti su viskuo ;P

nesuprantu tavo problemos ;P

house_martin
Mirtiseo va... Žiūrėk Hausas, man irgi depresija... dėl fizikos, kaip patarsi susidoroti su viskuo ;P

nesuprantu tavo problemos ;P

kaip išmokti fiziką? ;P kad išlaikyt egzą padoriai ;P

Tai kad nežinau. Stenkis ;D

Nori sudalyvauti šioje temoje ir parašyti savo pranešimą? Prisijungti »