eMatematikas Prisijunk Forumas VBE užduotys ONLINE testai

Dėl temų ir jų turinio: sprendimai ir pedagoginiai vaidai


Tai tada pamėginkime pasilikti prie savo nuomonių, gal kaip nors sugyvensime po vienu forumo stogu, bet aišku man bus labai sunku stebėti pateikiamus ištisus sprendimus, jei jų rašymo jūs ir toliau neribosite. Jūsų teisė rinktis, o mes jau kaip nors mėginsime susilaikyti.

Ok, Tomai, pakvipo sutarimu, man tai patinka.

pakeista prieš 5 m

O taip, šitą vardą atsimenu.
Tai vat, tiesiog praleidote šį virsmą. Gal ir man kada reiks aiškintis, jog tomas14 ir Tomas yra tas pats asmuo.

Ok, Tomai, pakvipo sutarimu, man tai patinka.
Jadvyga, su manimi tartis galima. Visgi nenoriu čia vaidinti kažkokio viršininko. Vienintelis šį vaidmenį gali prisiimti Vitalijus.

pakeista prieš 5 m

Tai vat, tiesiog praleidote šį virsmą. Gal ir man kada reiks aiškintis, jog tomas14 ir Tomas yra tas pats asmuo.


Jei, Tomai, buvai aktyviausias nuo 2016, tai čia manęs visai nebuvo tada, todėl paties nelabai atsimenu.

pakeista prieš 5 m

Tai tada viskas aišku. Kažkaip taip gavosi, jog čia grįžau tais metais. Iki tol vieną kitą komentarą tik parašinėdavau. 2016 metais čia aktyviai dalyvavo Sokolovas, kažkaip užkrėtė mane jo entuziazmas ir aš pradėjau padėti čia besilankantiems. Tada irgi padėdavau bet kam ir rašydavau kiekvienam ilgus sprendimus be jokių klausimų, paskui įvairūs įvykiai privertė pristabdyti. Vienos iš esminių priežasčių vardas: Antonijus, kuris paaiškėjo prašęs uždavinių sprendimų, jog galėtų už juos užsidirbti pinigų.

pakeista prieš 5 m

Karoli, tai vardas ir taip aiškus - Jadvyga. O jei žinai dar ir pavardę, tai susirask mane fb ir parašyk. Bet jeigu kiltų mintelė, kad ašai štai esu kažkokia kiek žinomesnė matematikos padangės persona, kaip, pvz. Sokolovas arba žmogelis, anksčiau rašydavęs verbunai slapyvardžiu, tai galiu pasakyti, kad ne. Buvau paprasta docentė, prieš 15 metų išėjau į pensiją, dabar jau niekas manęs neatsimena. Forumo narių susitikime niekad nebuvau (jei jie kada įvyko, pamenu tik kad buvo organizuojami), nes per sena kriošena tokiems reikaliukams.

pakeista prieš 5 m

Ne, nu bet vyrai vienaip ar kitaip jaučiu norą jus atsiprašyti, bo jau pasiekiau kažkokį visiško nupezimo lygį ir nors savųjų pažiūrių, katrąsias šiandien, vakar ir netgi užvakar (bo jau po vidurnakčio) išdėsčiau, jokiu būdu neišsižadu, bet jaučiu, kad jei toliau čia ką rašyti bandysiu, jei savo pensininkišką rašliavą čia dar grūsti mėginsiu, tai tik jūsų pašaipą iššauksiu. Tatgi leiskit šiuos atsiprašymo žodelius pasakyti, kad aš ramiai į savo senjorišką poilsį grįžti galėčiau.

pakeista prieš 5 m

Nori sudalyvauti šioje temoje ir parašyti savo pranešimą? Prisijungti »