eMatematikas Prisijunk Forumas Egzaminų užduotys ONLINE testai

Egzaminu sprendimas 2011 m. Kas galit paaiskinti viena uzdavini


mendinskisFalcon. Tu neisivaizduoji kaip as tau esu dekingas va butent to ko man ir reikejo LAAABAI TAU DEKUI :)
P.S o kai vardiklyje skaicius tai paprasciauisia ji atsakyme iskirpt taip?


Nelabai suprantu ką turi omeny iškirpimu :) jeigu vardiklyje tiesiog skaičius be jokių iksų tai prie jo nelįsk :D

Falcon
mendinskisFalcon. Tu neisivaizduoji kaip as tau esu dekingas va butent to ko man ir reikejo LAAABAI TAU DEKUI :)
P.S o kai vardiklyje skaicius tai paprasciauisia ji atsakyme iskirpt taip?


Nelabai suprantu ką turi omeny iškirpimu :) jeigu vardiklyje tiesiog skaičius be jokių iksų tai prie jo nelįsk :D

na pvz [tex]\frac{5-3x}{7}[/tex] tai tada ats [tex](-\infty ; 7)\\\cup (7;\infty )[/tex]

(nezinau kodel latexas taip negraziai isskaido)

pakeista prieš 11 m

mendinskis
Falcon
mendinskisFalcon. Tu neisivaizduoji kaip as tau esu dekingas va butent to ko man ir reikejo LAAABAI TAU DEKUI :)
P.S o kai vardiklyje skaicius tai paprasciauisia ji atsakyme iskirpt taip?


Nelabai suprantu ką turi omeny iškirpimu :) jeigu vardiklyje tiesiog skaičius be jokių iksų tai prie jo nelįsk :D

na pvz [tex]\frac{5-3x}{7}[/tex] tai tada ats [tex](-\infty ; 7)\\\cup (7;\infty )[/tex]

(nezinau kodel latexas taip negraziai isskaido)


Tokių atveju x∈R, nes iksą niekas neapriboja, nei jam kokios šaknys trūkdo, nei dar kas :)

pakeista prieš 11 m

Tikrai supratau ir das vienas klausimas (jei jau issiaiskint tai issiaiskint) o kaip del modulio?

Nori sudalyvauti šioje temoje ir parašyti savo pranešimą? Prisijungti »