eMatematikas Prisijunk Forumas Egzaminų užduotys ONLINE testai

Funkcijos mažiausia reikšmė, apibrėžimo ir reikšmių sritis.


variableesu labai primiršęs trig. tad padėt negalėsiu. nebent paguosti, jog tokių egzamine tikrai nebus.


Užtenka ir paguodimo, man su trigonometrinėm irgi  bėdos. :D

variableesu labai primiršęs trig. tad padėt negalėsiu. nebent paguosti, jog tokių egzamine tikrai nebus.


Sitie uzdaviniai tikrai nera sudetingi ,kodel manai kad tokiu nebus egzamine ??

Nes jo tėvas ir kuria tuos egzaminus :D

Variable, rimtai tėvas nec'e dirba? :D

nieko panašaus :) tik mokytojas minėjo jog vaikams trigonometrija per sunku suprasti, tai eina link to kad atsisakyti baisiai atrodančių trigonometrijos užduočių.

variablenieko panašaus :) tik mokytojas minėjo jog vaikams trigonometrija per sunku suprasti, tai eina link to kad atsisakyti baisiai atrodančių trigonometrijos užduočių.


As kaip tik galvojau kad jie bandys mokinius gerai nuskausminti ir ideti tokius uzdavinius kad eilinis mokinys negautu 100% :D

net su dabartiniais egzaminais eilinis mokinys negali gauti 100 :)

variablenet su dabartiniais egzaminais eilinis mokinys negali gauti 100 :)


Pagaliau mano eile ateis siais metai laikyti,sy penktadieni is 2012m pakartotines sesijos duos rasyt, jauciu ziaurei sunku bus,bet gerai nors pazesiu kiek procentu surinkciau :/

galvocius
variablenet su dabartiniais egzaminais eilinis mokinys negali gauti 100 :)


Pagaliau mano eile ateis siais metai laikyti,sy penktadieni is 2012m pakartotines sesijos duos rasyt, jauciu ziaurei sunku bus,bet gerai nors pazesiu kiek procentu surinkciau :/


Jeigu turi galimybę nutekink mums 2012 pakartotinės sesijos užduotis, nes NEC'ui sunku mat įdėt. :)

Falcon
galvocius
variablenet su dabartiniais egzaminais eilinis mokinys negali gauti 100 :)


Pagaliau mano eile ateis siais metai laikyti,sy penktadieni is 2012m pakartotines sesijos duos rasyt, jauciu ziaurei sunku bus,bet gerai nors pazesiu kiek procentu surinkciau :/


Jeigu turi galimybę nutekink mums 2012 pakartotinės sesijos užduotis, nes NEC'ui sunku mat įdėt. :)


ok,nufotkinsiu ;).

Nori sudalyvauti šioje temoje ir parašyti savo pranešimą? Prisijungti »