eMatematikas Prisijunk Forumas Egzaminų užduotys ONLINE testai

Futbolas geriau nei krepšinis .


Ileist Lewandowski.. :D Nu tu gali jo nekesti, jo nemegti taciau pripazink kad jis priekyje yra reikalingas :D. Jo statistika per visa karjera Dortmune kuri tesiasi nuo 2010 metu 83 macai 40 ivarciai. Tai parodo visdelto kad jis moka imust. Nu ileis priekyje Gotze , Reusa. Progu susikurs bet  i vartus taip ir nepataikys niekas.

pakeista prieš 10 m

aš nemanau, jog jo nervai finalui pakankamai tvirti. pats rašei, prieš Relą iš po vartų vėl nepataikė pagrindinis strikeris... taip neturi būt.

Tai ten ne tik jis o puse komandos tokiu sansu turejo. Tiesiog zino kad tokia persvara turi tai atsipalaidave zmones.

variableaš nemanau, jog jo nervai finalui pakankamai tvirti. pats rašei, prieš Relą iš po vartų vėl nepataikė pagrindinis strikeris... taip neturi būt.

nu ir ka, robbenas irgi susimove su penalkem tai jo i aikste nebeleist reik, o pirlo kur issityciojo is bayern vartu tai best zaidejas ? tiesiog robbenas ne tam sutvertas jis sutvertas tam savo kamuolio pasimusimui ir tam savo firminiam smugiui kur visi zino kad jis taip darys, bet tiesiog niekas negali nieko padaryti (cia panasiai kaip D.Maradona)

Taigi visi dabar susikaupe susikauste ant nosies egzaminai kai kuriem jau rytoj viskas prasideda.

Bet kad naktimis jau nesapnuotusi visokiausi lietuvos veikejai , geometrines figuros, isvestines galima padiskutuot apie rytoj ivyksianti finala kuriame susitiks du vokeciu grandai. Kokie butu jusu prognozes ir ar dristumet teigti kad finalas bus rezutlatyvus ar dominuos gynibinis futbolas?

Dramblys pasake kad 1:0 Bayern laimes kaip manote jus?

Aš manau bus 3-1 bavariečių naudai, juolab gotze nežais, tai Borusijai didelis nuostolis.

mhm, nuostolis didelis yra, net nesąžininga tiek vargus svarbiausiose rungtynėse nepasirodyti.. žodžiu, aš tik tikiuosi gero žaidimo - bent 3 įvarčių. labiau tikiu Bayern pergale. kaip iš tikro bus, ryt pamatysim.

O kas jam jis jau perejo i Bayerna + trauma.

jei Bayern geriau, nei CL titulas - tada jo, kas jam :D

Tai aisku kad jam svarbesnis keliasdesimt milijonu brangesnis kontrkatas o CL jis spes laimet dar jaunas yra :D

Nori sudalyvauti šioje temoje ir parašyti savo pranešimą? Prisijungti »