eMatematikas Prisijunk Forumas VBE užduotys ONLINE testai

Intelekto koeficiento testai


aš jau ramus. o jūs galit toliau netikėt neparankia tiesa :)

Kam cia dabar gincytis del kazkokio testo , jum nuo to lengviau gyvenime nebus kad turesit keliais balas didesni ar mazesni IQ.

Kokia neparankia tiesa? Kad su vidutiniu intelektu irgi aukštumos įveikiamos užsispyrusiems, darbštiems žmonėms? :D

keli balai nieko nereiškia, bet virš 20 balų jau tikrai nemažas skirtumas. akivaizdu, su našesniu protu lengviau atlikti užduotis, vadinasi ir gyvenimas lengvėja.

pakeista prieš 10 m

sesilijaKokia neparankia tiesa? Kad su vidutiniu intelektu irgi aukštumos įveikiamos užsispyrusiems, darbštiems žmonėms? :D


mhm, aš darbščiai galiu sėdėt 6h atsivertęs matematikos knygą, ir išmokti tai ką mensa Valdas iš tos pačios knygos išmoktų per kokias 3h ar net trumpiau. tad jam liks laiko išeit į gamtą, pažaisti futbolą, pavažinėt dviračiu ar dar kokį relaksą atlikt. tuo tarpu aš sėdėdamas su savo darbštumu prie knygų galiu lengvai depresija susirgti. štai ir kirvis tavo darbštumo teorijai.

belieka tikėtis, jog netolimoje ateityje galės pasidinti savo proto našumą. berods su pelėm mokslininkams tai jau pavyksta atlikti per genus(tiksliai neatmenu). žodžiu, kai pavyks su žmonėmis, bus didesnė lygybė.

variablekeli balai nieko nereiškia, bet virš 20 balų jau tikrai nemažas skirtumas. akivaizdu, su našesniu protu lengviau atlikti užduotis, vadinasi ir gyvenimas lengvėja.

Matai, gyvenimas ne tik susideda iš IQ, todėl dabar vis labiau imta vertinti "social intelligence tests/EQ", nes kas iš to Tavo IQ, jei tu negalėsi jo pritaikyti (pavyzdžiui, esant kažkokiai kritinei situacijai sustresuosi ir negalėsi nieko padaryti net ir turint kritinį mąstymą). Pavyzdžiui,kai kurie autistai turi aukštą IQ, manai, kad jie gyvenime yra pranašesnį už paprastą žmogų su mažu IQ?

http://kgajos.eecs.harvard.edu/mite/#

18 pavyko surinkt. :(

VaLDaSSKartais trugdo tas protas :D


pav ?

variable
sesilijaKokia neparankia tiesa? Kad su vidutiniu intelektu irgi aukštumos įveikiamos užsispyrusiems, darbštiems žmonėms? :D


mhm, aš darbščiai galiu sėdėt 6h atsivertęs matematikos knygą, ir išmokti tai ką mensa Valdas iš tos pačios knygos išmoktų per kokias 3h ar net trumpiau. tad jam liks laiko išeit į gamtą, pažaisti futbolą, pavažinėt dviračiu ar dar kokį relaksą atlikt. tuo tarpu aš sėdėdamas su savo darbštumu prie knygų galiu lengvai depresija susirgti. štai ir kirvis tavo darbštumo teorijai.

belieka tikėtis, jog netolimoje ateityje galės pasidinti savo proto našumą. berods su pelėm mokslininkams tai jau pavyksta atlikti per genus(tiksliai neatmenu). žodžiu, kai pavyks su žmonėmis, bus didesnė lygybė.


Jam dar teks matematiką pasprendus lietuvių pasimokyt, kad protas ne trugdytų, o trukdytų :D

pakeista prieš 10 m

Nipanimaju :/ kompiuterastai padekit! man išmetė tokia lentelę:
"ERROR 404 occured: Sorry, but your results cannot be displayed,  because you are too smart "  ka daryt? ://

O jei serious, tai mano IQ gali gerokai viršyti genialumo ribas, nes nemoku atsidaryti to failo : D

Nori sudalyvauti šioje temoje ir parašyti savo pranešimą? Prisijungti »