eMatematikas Prisijunk Forumas Egzaminų užduotys ONLINE testai

Kodėl nesusikuria naujas header? C++


Aš iš pat pradžių nesupratau, jog tu headeriu, vadini tą skirtuką, nors ir buvai pažymėjęs tą vietą savo paveikslėlyje, kažkaip pražioplinau, nes headeris ši tiesų yra kas kita.
O jei atidarai failą nueidamas į kompiuteryje saugomą to failo vietą, ar atidarius jį yra įrašyta informacija?

Pas tave tik failas klausimas.txt turėtų būti folderyje Others. Tada ant jo paspaudus du kartus jis atidaromas šalia main.cpp failo kaip yra antrame paveikslėlyje.


Spaudžiu du kartus ir vistiek nieko nereaguoja.

O jei atidarai failą nueidamas į kompiuteryje saugomą to failo vietą, ar atidarius jį yra įrašyta informacija?


Nuėjau į failo vietą ir viskas okay. Programa sukūrė tekstinį dokumentą ir jame yra parašyta "Kodel neatsiranda naujas header?".

pakeista prieš 6 m

Tai man žinok, kažkokia mistika, arba tu kažką visgi darai negerai, nors neįsivaizduoju ką, arba programa tiesiog krečia pokštus.

pakeista prieš 6 m

Kadangi pas tave šiek tiek kitaip yra nei pas mane, gal kartais varnelės nėra uždėtos kaip tame video 2:49.

Kadangi pas tave šiek tiek kitaip yra nei pas mane, gal kartais varnelės nėra uždėtos kaip tame video 2:49.


Varnelės buvo uždėtos abi.

Nebežinau, žinok kaip tau padėti. Na bet svarbiausia, kad failas aplamai yra sukuriamas ir jame įrašoma informacija. Aišku peržiūrėti tą informaciją tame lange būtų visai patogu, bet iš bėdos gali ir atsidaryti tą failą, ten kur jis saugomas. O dėl problemos sprendimo gal kas kitas parašys, jei jį žinos. Šiaip ši problema nekritinė, tai neturėtų trukdyti mokytis apie tekstinius failus toliau.

pakeista prieš 6 m

callitmagic, tai gal pas tave tiesiog .exe failas išsisaugo kokiame tai /debug ar /release aplanke, ir kai tu atidarai tą failą, tau tekstinis failas ir susikuria ankščiau minėtuose aplankaluose?

#include <iostream>
#include <fstream> // std::ofstream

#define FILE_NAME "failas.txt"

int main() {
    std::ofstream fr(FILE_NAME);

    if(fr !=NULL){
        std::cout << FILE_NAME << " is opened!";
        fr << "hello???";
        fr.close();
    }
    else
        std::cout << FILE_NAME << " isn't opened";

    return 0;
}

tai gal pas tave tiesiog .exe failas išsisaugo kokiame tai /debug ar /release aplanke, ir kai tu atidarai tą failą, tau tekstinis failas ir susikuria ankščiau minėtuose aplankaluose?


Tai kad viskas gerai su ta tekstinio failo vieta, jis išsisaugo prie main.cpp
Čia tu kalbi apie tai, jeigu gerai aš supratau tavo klausimą.
https://ibb.co/c9YMA6

pakeista prieš 6 m

Nori sudalyvauti šioje temoje ir parašyti savo pranešimą? Prisijungti »