eMatematikas Paieška TESTAI FORUMAS

Kodėl nesusikuria naujas header? C++

Informatika   Peržiūrų sk. (1635)

Sveiki, tikriausiai mano klausimas pasirodys kvailas/keistas, bet kai prie savo project pridedu text failą man nesusikuria naujas header (ar kaip jis ten vadinasi) nors, kai peržiūriu kitų žmonių video, jiems visada susikuria jų text file header. Nuotrauka: https://ibb.co/gW5tq6

Paskutinį kartą atnaujinta 2017-11-25

0

O tai gal galėtumei nuotrauką įkelti, kur yra parodyta, jog susikuria tas failas? Ir ar tau susikuria failas su įrašyta informacija, ar ne?

Paskutinį kartą atnaujinta 2017-11-25

0

Čia apie tai kalbi? https://ibb.co/c9YMA6

0

Na, man tai susikuria failiukas nurodytu pavadinimu, o jame yra įrašyta informacija: kodel neatsiranda naujas header?. Tai vat ir nežinau su kokia problema susiduri. Norėjau, kad parodytum screenshotą to video, kur jame tas header failas susikuria, ir šiaip kam jis tau reikalingas?

Paskutinį kartą atnaujinta 2017-11-25

0

https://www.youtube.com/watch?v=KfJpJLtdN1Y  (Ties 2:50)

Na jis man nėra reikalingas, aš tik maniau, kad jis turi būti, nes tame video buvo.

0

Tai ten tiesiog įtraukiamas tas tekstinis failas. Tiesiog, kad būtų galima jį atidaryti naudojantis programa ir nereiktų atidarinėti iš tos vietos, kur jis saugomas. Joks čia header failas nekuriamas. Jei atlikai tokius veiksmus kaip jis, tai tau taip pat turėjo atsirasti tas failiukas ir tu dabar gali tą failą atsidaryti naujame lange.

Paskutinį kartą atnaujinta 2017-11-25

0

Tai va, aš irgi noriu ji atidaryti naudojantis programa, bet kai spaudžiu Others -->klausimas.txt man jo neatidaro, nors tam žmogui atidarė ir aš viską darau tą patį, ką ir jis.

0

Bet tai pala, taigi buvai įkėlęs nuotrauką, jog tas failiukas susikuria, tai tu nori pasakyti, jog ant jo paspaudus, jis neatsiranda šalia main.cpp virš kodo lango? Ten vėliau gali rinktis kurį langą nori peržiūrėti, ar kodo, ar tekstinio failo.

Paskutinį kartą atnaujinta 2017-11-25

0

Aš su Dev-C++ rašau, tai pas mane šiek tiek kitaip, bet esmė panaši. Va kaip pas mane yra:
https://www.ematematikas.lt/upload/images/1511618754_2093.gif
Pas tave tik failas klausimas.txt turėtų būti folderyje Others. Tada ant jo paspaudus du kartus jis atidaromas šalia main.cpp failo kaip yra antrame paveikslėlyje.

0

Bet tai pala, taigi buvai įkėlęs nuotrauką, jog tas failiukas susikuria, tai tu nori pasakyti, jog ant jo paspaudus, jis neatsiranda šalia main.cpp virš kodo lango?


Va man būtent jis neatsiranda ir aš nesuprantu kodėl.

0

Norėdami rašyti žinutes privalote prisijungti!