eMatematikas Prisijunk Forumas VBE užduotys ONLINE testai

Kvantine fizika


house_martin
Na jei realybė tik mano vaizduotės vaisius - tai tebūnie žemė trapecija ;]

Vat kazka panasaus jie ir bando irodyti, kad tai, ka mes suvokiame, yra realybe. Kiekvieno atskira ir kitokia. Jeigu tu isivaizduosi, kad zeme yra trapecija - tai bus tavo realybe. Tik per daugeli metu, nusistovejusi zmonijos gyvenimo sistema, visu realybe pavercia visiskai vienoda - uzdeda kazkokias "ribas", "sienas" ir visu realybe tampa tokia pati. Cia bent jau as taip supratau ziuredamas video. :)

pakeista prieš 12 m

Aš to video negaliu pažiūrėti deja... bet kas tie jie? kvantinė mechanika neteigia kad "niekas negalėtų egzistuoti be stebėtojo" ir to kad "tai ką mes suvokiame ir yra realybė".  Tokia kvantinės mechanikos interpretacija buvo prieš... kokius 50 metų (bandymai susieti realybę su žmogaus sąmone ir pan.). Dabar biške kitokia interpretacija vyrauja ;] Man rodos.
Bėda su žeme-trapecija mano realybėje būtų ta - kad nepaisant visų mano norų, žemė nepasidarytų trapecija. O mes visi savo realybes padarėme panašias turbūt tam, kad galėtume vieni su kitais susikalbėti, tad ši tema labiau iš serijos "kodėl medis vadinamas medžiu?".

pakeista prieš 12 m

house_martinAš to video negaliu pažiūrėti deja... bet kas tie jie? kvantinė mechanika neteigia kad "niekas negalėtų egzistuoti be stebėtojo" ir to kad "tai ką mes suvokiame ir yra realybė".  Tokia kvantinės mechanikos interpretacija buvo prieš... kokius 50 metų (bandymai susieti realybę su žmogaus sąmone ir pan.). Dabar biške kitokia interpretacija vyrauja ;] Man rodos.


Kaip tai ne :/ Gal cia ir nera pagrindinis teiginys, bet ne vienas ir ne du mokslininkai palaiko sita teorija, yra daugybe informacijos apie ja( daugiausia anglu kalba ). Va, radau kaip si teorija vadinasi - Measurement Problem,  jei domina gali dar ir sita paziuret -
http://www.youtube.com/watch?v=LJThU1jDT2o&feature=related.

As nebedalyvauju sitoj diskusijoj ;]

Man nuo to sirdies tikrai neskauda :)

Nori sudalyvauti šioje temoje ir parašyti savo pranešimą? Prisijungti »