eMatematikas Prisijunk Forumas Egzaminų užduotys ONLINE testai

Lietuvių kalbos egzaminas 2013


Jo, dabar jau tik matematikai koncentruotis reikia.

Po to lietuvių egzo dabar toks išsekimas jaučiasi.  Na, bet ryt reiks prisimint viską ką išmokau iš matemtikos ir į egzaminą varyt rinkti daug taškų. :D

FalconPo to lietuvių egzo dabar toks išsekimas jaučiasi.  Na, bet ryt reiks prisimint viską ką išmokau iš matemtikos ir į egzaminą varyt rinkti daug taškų. :D

arba mažai;DD

Milk, tai literatūrinį rašei?

Mille
FalconPo to lietuvių egzo dabar toks išsekimas jaučiasi.  Na, bet ryt reiks prisimint viską ką išmokau iš matemtikos ir į egzaminą varyt rinkti daug taškų. :D

arba mažai;DD

Milk, tai literatūrinį rašei?


Ne, kai pamaciau temas, tik samprotavimo nusprendziau rasyti :D Pirma samprotavimo rasiau.

Kazn as tai panikoj del vienos lytu daba visi planai nueis suniui ant uodegos :/

Milk
Mille
FalconPo to lietuvių egzo dabar toks išsekimas jaučiasi.  Na, bet ryt reiks prisimint viską ką išmokau iš matemtikos ir į egzaminą varyt rinkti daug taškų. :D

arba mažai;DD

Milk, tai literatūrinį rašei?


Ne, kai pamaciau temas, tik samprotavimo nusprendziau rasyti :D Pirma samprotavimo rasiau.

čia jaučiu pusė lietuvos sampr. pirmos temos rašė;D

almostlowKazn as tai panikoj del vienos lytu daba visi planai nueis suniui ant uodegos :/


Taip ir būna, man irgi turi labai didelę reikšmę lietuvių įvertinimas. Kur planuoji stot?

almostlowKazn as tai panikoj del vienos lytu daba visi planai nueis suniui ant uodegos :/

man ir, jau gailiuos,kad nelaikiau mokyklinio;D

Su tokiom temom litearutini parasytu nebent patys kuriniu autoriai :D. Na man lietuviu ivertinimas labai dideles itakos neturi, man svarbiausia matematika :D. Informatikos inzinerija, Informacines technologijos. Todel vilios kad bent islaikyt ir surinkt pora taskeliu.. -.-

pakeista prieš 10 m

Mille, ką ir tau nenusisekė egzas? :)

Nori sudalyvauti šioje temoje ir parašyti savo pranešimą? Prisijungti »