eMatematikas Registruotis Ieškoti

LOGIKA

Tikimybių teorija   Peržiūrų skaičius (18009)

Ką reiškia rodiklytė ir ką reiškia ^? šiaip įdomu :D

0

^ reiškia "IR", v reiškia "ARBA", ! arba apversta ir pasukta L reiškia "NE", dviguba rodyklė (=>) reiškia 'išplaukia' (A => B yra tas pats, kas (!A) v B).

Vienguba rodyklė (--->) tiesiog parodo, kad aš keičiu tai, kas yra kairėje į tai, kas yra dešinėje. Galima būtų įsivaizduoti, kad ten lygybės ženklas, o ne rodyklė. Paprastai tokiose situacijose naudojama banguota rodyklė (~~~>) arba bent rodyklė su pagaliuku (|--->), bet man nepavyko jos čia parašyti.

0

Gal yra galinčiū duotus sakinius formalizuoti, t.y. užrašyti formule. Tokie sakiniai:
1)Ūmiu charakteriu garsėjantis garliaviškis žadėjo jas pasmaugti, nušauti, sudeginti namus, jeigu kreipsis į policiją.
2) Jose parašyta, kad dainą gali sukurti užsieniečiai, bet pagrindiniai atlikėjai turi būti Lietuvos piliečiai arba nuolat šioje šalyje gyvenantys asmenys.
3)Jei ne vaikystė be tėvų Lietuvoje, Danielius nebūtų toks, koks yra dabar.
4)Jei produkcija parduodama turguje ar mugėje, reikės pateikti leidimą prekiauti turguje ar mugėje patvirtinančiais dokumentais.
5) Norint priimti šio šstatymo pataisas, reikia ne tik pusės Seimo balsų, bet ir daugiau laiko.
6) Mums buvo visaip grasinama, tačiau į teismą nepaduotas joks ieškinys ir jis nebus paduotas.
7)Tačiau nesvarbu, kur būtų švenčiama- kameriniame koncerte, draugų šurmuly ar naktiniame klube.
8)Moterį kamavo stiprūs skausmai, ji sunkiai kvėpavo, būklė buvo sunki.
9)Jis jau turi du nesantuokinius vaiku, tačiau neprisipažino esantis jų tėvas tol, kol nebuvo atlikti DNR testai.
10)Štai todėl aš manau, kad išsiaiškinti, ar tai nusikaltimas, ar ne, yra visuomenės interesas.

0

Norėdami rašyti žinutes privalote prisijungti!

Matematikos testai www.ematematikas.lt/testai Pasikartok matematikos temas spręsdamas online testus!