eMatematikasMatematikos resursai internete Registruotis Ieškoti

Matematikos PUPP užduotis 2018

Egzaminai   Peržiūrų skaičius (16010)

Paskutinį kartą atnaujinta 2020-04-23

0

Atnaujintas leidžiamų skaičiuotuvų sąrašas, nuoroda matoma viršuje.

0

Pagal temos aktyvumą sunku būtų atspėti, kad matematikos PUPP jau rytoj :D

Paskutinį kartą atnaujinta 2018-05-31

0

Sveiki,kaip reikėtu spresti?
Bendroves akciju verte pakilo 60%.Kiek kartu padidejo akciju verte?

0

Karoli, žiūrėk :D
O Izabekai:
Tegu pradinė vertė: [tex]x[/tex], tuomet 60% didesnė vertė bus: [tex]x+\frac{60}{100}x=1,6x[/tex]
Taigi padidėjo 1,6 karto.

1

Karoli, o uždavinius sprendei ar tik užmetei akį?
Pavyzdžiui 11 uždavinį sprendžiau vakar, sprendžiu ir dabar gerai išsimiegojęs, bet visvien gaunu, jog antras pasiūlymas yra naudingesnis (gaunu 750,3 eurus) už pirmajį (gaunu 756 eurus), o trečioj daly klausia: Kiek mažiausiai mokinių turi būti grupėje, kad jiems būtų naudingiau rinktis antrą, o ne pirmą pasiūlymą?
10 uždavinio 3 dalis man visai patiko, ar gavai atsakymą: [tex]10\space cm[/tex]?
Patį patikrinimą vertinu kaip žymiai geresnį nei praėjusiais metais. Kaip matai Karoli galime tikėtis iš NEC šio to gero. Bet vis ramybės neduoda tas 11 uždavinys. Kaip ten su juo?

Paskutinį kartą atnaujinta 2018-06-02

0

Tomai,

aš taip pat sprendžiau tas PUPP užduotis ir gavau 11 atsakymą kaip ir pas jus, spėju, kad paskutinė dalis yra suformuluota provokuojančiai, jos atsakymas, pagal mane, 27.

Karoli,

kodėl reikia rankioti skaičius? Juk reikia tik suskaičiuoti galimas skaitmenų sumas. Jeigu skačius yra dalus iš 2 ir 5, tada jo paskutinis skaitmuo turėtų būti 0, todėl lieka tik du nežinomi skaičiai. Jų suma negali viršyti 18, taigi vieninteliai variantai, kad skaičius bus dalus iš 9 yra jei tų dviejų skaičių suma yra 7 arba 16.

Nebent aš neteisingai kažką supratau, jei taip, pataisykite.

Paskutinį kartą atnaujinta 2018-06-02

0

Danieliuss5 , aš kažkaip tik po tavo komentaro supratau to uždavinio klausimą. Man iš pat pradžių atrodė, jog 11.3 tarsi nori pasakyti, jog dabartinėmis sąlygomis pirmą pasiūlymą yra rinktis naudingiau ir jie prašo paskaičiuoti tą mažiausią mokinių skaičių, jog būtų naudingiau rinktis antrą. Bet iš tiesų čia viskas kur kas paprasčiau, neužkraunant galvos per giliais samprotavimais, o tiesiog imant ir skaičiuojant gauname, jog 27 mokiniai yra tas mažiausias mokinių skaičius, kai antras pasiūlymas naudingesnis už pirmajį ir sąlygoje nurodytas mokinių skaičius į šį intervalą (t.y. daugiau ar lygu 27) įeina.
Paskutinio aš irgi pernelyg nerankiojau. Skaičiavau, kaip tu.

Paskutinį kartą atnaujinta 2018-06-02

0

Tomai,

taip, tai yra provokacija, atrodo, kad kažką ne taip išsprendei, jei gauni tokį atsakyma kaip tu. Kiek žinau, 10.3 atsakymas yra 5 centimetrai, gal galėtum pasakyt, kaip tu sprendei? Aš tikriausiai kažką ne taip įsivaizduoju, nes nesugebu normaliai išspręsti tos dalies.

0

Šaunuoliai, pagaliau padarė egzaminą, dėl kurio nėra gėda. Tas skandalas dėl kelių atsakymų, kuriuos neteisingai perrašė iš sprendimo, tik parodė, kokie nykūs tie vertintojai kartais būna. Į mane ne vienas mokytojas dėl 10.3 kreipėsi - gėda tokio nepadaryti, kai dirbi tokį darbą...

0

Norėdami rašyti žinutes privalote prisijungti!