eMatematikas Prisijunk Forumas VBE užduotys ONLINE testai

Matematikos testų sprendimo online kūrimas


Gerai :)

Dėl 4.kl. "Kiek kartų vienas apskritimas yra didesnis už kitą?" Kuris matmuo nusako dydį? P, S, r, d? Pagal uždavinį ir ats turbūt r? Gal ir klaust, kiek kartų skiriasi r?

pakeista prieš 3 m

Šiaip geras pastebėjimas. P, r, d šiuo atveju skirtųsi tuo pačiu skaičiumi kartų, nes jie yra reiškiami tais pačiai ilgio matavimo matais, o figūros kaip ir panašios (t.y. viena jų yra sumažinta/padidinta kitos kopija). Būtent apie jų palyginimą čia ir eina kalba, bet kad būtų viskas aiškiau, sutikčiau su pataisymu. Tegu klausimo formuluotė bus: Kiek kartų skiriasi šių apskritimų spindulių ilgiai?

Dėkui, kad peržiūri užduotis, nors prieš persiunčiant jas tau, ne kartą persprendžiu ir ką pataisau, bet kai pats esi užduočių kūrėjas ne viską pavyksta objektyviai įvertinti.

Aš visą laiką persprendžiu ir bandau įsijungti tos klasės mokinio rėžimą.

Beje, šis testas turbūt bus vienas geresnių tavo. Pakabintos beveik visos reikiamos sritys ir išlaikytas tam tikras lengvumas. Toks sakyčiau net mokomasis testas.
Kituose testuose labai dažnai mėgsti paspausti :) Tai nėra blogai, tiesiog dabartinis mūsų švietimo lygis pats žinai koks yra.

8 kl. Erdviniai kūnai
Su 6 klausimu viskas ok?

Jei gali patikslink, kas tavo nuomone, negerai, nelabai supratau.

Man ats A tinkamas, ar aš kažką ne taip supratau čia?

Antras ritinys gaunamas sulenkus per žaliai pažymėtas kraštines. T.y. iš viršaus į apačią, o ne iš kairės į dešinę. Čia vat tame ir bandžiau prigauti. Nebent turi kokių idėjų dėl sąlygos pataisymo, jei manai, kad nekorektiškai išsireiškiau.

pakeista prieš 3 m

Va kaip.. Pamaniau per žalias linijas susiklijuoja. Vaikai irgi taip gali pagalvot :)

pakeista prieš 3 m

Nori sudalyvauti šioje temoje ir parašyti savo pranešimą? Prisijungti »