eMatematikas Prisijunk Forumas Egzaminų užduotys ONLINE testai

Matematikos valstybinis brandos egzaminas 2012


Man patiko šis pasisakymas. Iš tikrųjų, visada galvojau apie testo "būtinumą" ir "svarbą" MVBE, bet niekada nesupratau, kam jie reikalingi. Jei mokinys negali be testo išlaikyti egzamino - tegu visai nelaiko, o padaro čia viktoriną iš VBE, kur tikrinamos žinios. Ką jau kalbėt apie antrąją dalį, kur kiti piktnaudžiavo ir net nesprendė, ypač to uždavinio su kampo apskaičiavimu. Dauguma, ko tik paklausiu - "spėjau". Na, tai koks čia egzaminas? Laimės rato sukimas ir tiek. :)

Edgaras1010Man patiko šis pasisakymas. Iš tikrųjų, visada galvojau apie testo "būtinumą" ir "svarbą" MVBE, bet niekada nesupratau, kam jie reikalingi. Jei mokinys negali be testo išlaikyti egzamino - tegu visai nelaiko, o padaro čia viktoriną iš VBE, kur tikrinamos žinios. Ką jau kalbėt apie antrąją dalį, kur kiti piktnaudžiavo ir net nesprendė, ypač to uždavinio su kampo apskaičiavimu. Dauguma, ko tik paklausiu - "spėjau". Na, tai koks čia egzaminas? Laimės rato sukimas ir tiek. :)


Na baisiai daug laiko sugaišau rašydamas ir rinkdamas faktus. Po egzaminų reikės dar kažką parašyti ir rimtais darbais vėl užsiimti pagaliau.

verbunai
Edgaras1010Man patiko šis pasisakymas. Iš tikrųjų, visada galvojau apie testo "būtinumą" ir "svarbą" MVBE, bet niekada nesupratau, kam jie reikalingi. Jei mokinys negali be testo išlaikyti egzamino - tegu visai nelaiko, o padaro čia viktoriną iš VBE, kur tikrinamos žinios. Ką jau kalbėt apie antrąją dalį, kur kiti piktnaudžiavo ir net nesprendė, ypač to uždavinio su kampo apskaičiavimu. Dauguma, ko tik paklausiu - "spėjau". Na, tai koks čia egzaminas? Laimės rato sukimas ir tiek. :)


Na baisiai daug laiko sugaišau rašydamas ir rinkdamas faktus. Po egzaminų reikės dar kažką parašyti ir rimtais darbais vėl užsiimti pagaliau.


Manau, kad kitų metų abiturientai turėtų dėkoti už tokius tekstus, nes pastarieji duoda peno apmąstymams net NEC'ui. Nors labai abejoju dėl tvarkos pakeitimo, bet toks dalykas būtų sveikintinas. :)

verbūnai, man pasirodė ar tu autorius straipsnio?

Mirtiseverbūnai, man pasirodė ar tu autorius straipsnio?


Gerai pasirodė :)

na, stai ir sugrizau is matematikos eksternu egzamino.

pirmos mintys butu, kad egzaminas gan vykes. uzduotys geros, formuluotes aiskios, ypatingu stebuklu nebuvo.
iskirti galeciau tik viena trigonometrijos uzduoti, kuria pats ir prazioplinau sinxcosx = sin35, vat, tu ir issigask, kad nera sprendiniu :D

o siaip thumbs up!

Ryt rezultatai :)

AidasMna, stai ir sugrizau is matematikos eksternu egzamino.

pirmos mintys butu, kad egzaminas gan vykes. uzduotys geros, formuluotes aiskios, ypatingu stebuklu nebuvo.
iskirti galeciau tik viena trigonometrijos uzduoti, kuria pats ir prazioplinau sinxcosx = sin35, vat, tu ir issigask, kad nera sprendiniu :D

o siaip thumbs up!

sinxcosx = sin35
1/2 * 2sinx cosx=sin35
1/2sin(2x)=sin35
sin(2x)=2sin35>2*sin30=2*0.5=1, todėl lygtis neturi sprendinių.

Įvertinimas taškais 59
Įvertinimas balais 100
:D

sveikinimai, žmogau :)
pas mane liūdnos žinios. Gavau tik 39 balus. 30 taškų. nors... skaičiavaus, kad turėtų būti biški daugiau taškų pridėta už teisingus sprendimus. ech... ką padarysi. įstot į nemokamą vilčių nebėra :D

Nori sudalyvauti šioje temoje ir parašyti savo pranešimą? Prisijungti »