eMatematikas Prisijunk Forumas Egzaminų užduotys ONLINE testai

Matematikos valstybinis brandos egzaminas 2012


Mirtise
Vitalijus
Egzaminų centras
Matematikos valstybinį brandos egzaminą pasirinko laikyti 17806 kandidatai. Laikė 16867 kandidatai (apie 94,73 proc. užsiregistravusiųjų). Egzaminą išlaikė apie 92,95 proc. kandidatų (2011 m. šis procentas buvo apie 90,89).

Jeigu neklystu, kažkuriais metais maždaug ~20% neišlaikė iš pirmo karto. Visi protingesni darosi matyt :)


egzaminai lengvesni greičiau :)



Situacija yra truputį kitokia. Uždavinių sunkumas neturi tam jokios įtakos. Švietimo ministerija sutarė su nacionaliniu egzaminų centru, kad kiekvienais metais išlaikiusių matematiką bus ne mažiau nei 90%. Šiemet išėjo, kad surinkusių bent 10 taškų buvo mažiau nei 90%, o 9 taškus lygiai 92,95%. Atitinkamai minimalus balas, norint išlaikyti egzaminą patapo 9 taškai.

kur čia stot nori, kad palaidojai mintis į nemokamą?

noriu į psichologiją, kur matematikos egzas svarbiausias. išlaikiau lietuvių- 89%, anglų 90%, o tą matematiką tik 39%, nors tikėjaus tikrai daugiau. konkursinis balas į vf vietą žiauriai aukštas ten xD visi protingi susirenka, o man už mokslą niekas nemokėtų.

brendis
kur čia stot nori, kad palaidojai mintis į nemokamą?

noriu į psichologiją, kur matematikos egzas svarbiausias. išlaikiau lietuvių- 89%, anglų 90%, o tą matematiką tik 39%, nors tikėjaus tikrai daugiau. konkursinis balas į vf vietą žiauriai aukštas ten xD visi protingi susirenka, o man už mokslą niekas nemokėtų.


gali perlaikyti po metų, pasimokyk per juos vien matematiką, gal kur padirbk... perlaikysi, surinksi kiek nori ir įstosi.

brendis
kur čia stot nori, kad palaidojai mintis į nemokamą?

noriu į psichologiją, kur matematikos egzas svarbiausias. išlaikiau lietuvių- 89%, anglų 90%, o tą matematiką tik 39%, nors tikėjaus tikrai daugiau. konkursinis balas į vf vietą žiauriai aukštas ten xD visi protingi susirenka, o man už mokslą niekas nemokėtų.


o gal cia Dievo pirstas?

http://www.ldb.lt/INFORMACIJA/DARBORINKA/Puslapiai/isidarbinimo_galimybiu_barometras.aspx

Ehh. 0%....
O perlaikyti galima bus mokyklini? Ar jau siais metais jau ne?

TRDEhh. 0%....
O perlaikyti galima bus mokyklini? Ar jau siais metais jau ne?



nėra mokyklinių egzaminų matematikos, perlaikyti galėsite kitais metais.

brendis
kur čia stot nori, kad palaidojai mintis į nemokamą?

noriu į psichologiją, kur matematikos egzas svarbiausias. išlaikiau lietuvių- 89%, anglų 90%, o tą matematiką tik 39%, nors tikėjaus tikrai daugiau. konkursinis balas į vf vietą žiauriai aukštas ten xD visi protingi susirenka, o man už mokslą niekas nemokėtų.


visvien bandyk stot, gali dar stot į vnf ir jei atsilaisvins vieta pereiti į vf. čia VU?

stot žinoma bandysiu, bet per daug vilčių įstot neteikiu sau. Noriu į VDU

Gal kas žinote, kur gauti matematikos pakartotinės 12tokų valstybinių brandos egzaminų sesijos užduotis?

verbunaiGal kas žinote, kur gauti matematikos pakartotinės 12tokų valstybinių brandos egzaminų sesijos užduotis?


O tai nebandei į egzaminų centrą email parašyt?

Nori sudalyvauti šioje temoje ir parašyti savo pranešimą? Prisijungti »