ematematikas
Kategorijos +Nauja tema Prisijungti        

Mokslo populiarinimas: "Mokslo sriuba"

Įvairios temos Peržiūrų skaičius (13312)

Sveiki visi, matematikai ir ne tik, žodžiu, protingos gyvybės formos! :D Ar esate girdėję apie šį mokslo populiarinimo projektėlį? Galbūt yra norinčių prisijungti? Jei kas yra matę ir yra šiek tiek nusivylę, kviečiame pabandyti įsilieti ir tobulinti bei tobulėti kartu su MS. :D  Žinoma, kviečiami visi, kurie mano, jog mokslo populiarinimas yra prasmingas laisvalaikio praleidimas, o galbūt net darbas!

0

Pala pala. Mokslo sriuba ziuredavau nuo pat pirmos laidos. Tai tu jos narys? :D

0

Taip. :D

0

Edgaras1010Taip. :D

Eik tu sau!!! geras!
P.S buvo superine laida apie curiosity, taip pat apie LHC labai patiko. Blemba saunuoliai jus! :D Tik gaila, kad kas antra sestadieni... :( Labai ilgai laukti reikia. Suprantu, kad surinkti informacija yra sudetinga, bet buvo labai fainai kai anksciau kiekviena savaitgali budavo... Dar laidos vedejas Ignas saunuolis. Labai patobuleo nuo pirmos laidos. Gyvuokit ir toliau!

Paskutinį kartą atnaujinta 2013-06-11

0

/me subskriberis emailu. Visai nebloga sriuba, kaip litovciškui jutubiniam produktui be jokios naudos ir normalios nišos.

0

mendinskis
Edgaras1010Taip. :D

Eik tu sau!!! geras!


Nieko čia ypatingo. Beje, gal tik kiek daugiau nei prieš mėnesį prisijungiau. :D Juk priimami visi, tačiau, suprantama, kad kol kas kiek ateina - tiek ir išeina. :D Čia panašiai, kaip ir su diodu ir elektronų debesėliu esant tam tikroms sąlygoms... :D Tai va, galbūt pats norėtum prisijungti? Šiuo metu tikrai reikėtų etatinių šio forumo dalyvių, nes būtent jie yra pasikaustę matematikoje ar kituose moksluose, kuriuos mes, MS komanda, mylime ir populiariname. :D Be to, visada turime idėjų ir planų, laukiame tokių iš ateinančiųjų, todėl komandos pagausėjimas padėtų dirbti tam tikrose srityse. :)

Paskutinį kartą atnaujinta 2013-06-11

0

Su prisijungimu jau kiti reikalai. Zinau, pasakysiu kaip dauguma esu labai uzimtas ir t.t. Bet cia tiesa. Vasara - programuotoju mokykla, rudeni - studijos. Laikas nelabai derinasi... As youtube prenumerutotojas jusu laidos :) Tai tu tik viena serija padejai sukurti?

Paskutinį kartą atnaujinta 2013-06-11

0

variable/me subskriberis emailu. Visai nebloga sriuba, kaip litovciškui jutubiniam produktui be jokios naudos ir normalios nišos.


Sorry, lenkiškai nesuprantu. :D

0

paprašyk jog pamokytų, in wilno pravers.

0

O tai kokiu būdu ten reikės prisidėti, skirti 2% :D ?

0

Norėdami rašyti žinutes privalote prisijungti!