ematematikas
Kategorijos +Nauja tema Prisijungti        

Mokslo populiarinimas: "Mokslo sriuba"

Įvairios temos Peržiūrų skaičius (13245)

Edgaras1010
variable
Edgaras1010

Juk žmogui dėmesio trūksta, nelabai verta kreipti dėmesio į neargumentuotas kalbas, kai pats prašo argumentų, užuot ką nors į temą parašęs ir pliauškia apie visai kitą formatą, kurio nebuvo ir nebus. :D Išlik rami, jis tiesiog nemoka parodyti savo bendravimo įgūdžių.

Jei man trūktų labai dėmesio, aš eičiau į pagalbą tokioms laidelėms kaip Mokslo sriuba, prie to pačio ir apsiskelbčiau jog ten esu bei ieškau kas dar norėtų prisijungti. :)

Tai nė kiek neįžeidu, bet gana šmaikštu. :D Gaila, tavo diagnozės nežinau, bet miegučio, kaip jau siūlei vienai merginai, pačiam būtų pats laikas, nes po to bus vis sunkiau išsiblaivyti. :D

ech, ir kodėl žmonės nesupranta jog nevisi verti tų bendravimo įgūdžių. o jei jų ir nėra nebūtinai jų man reikia. dar net neaišku kas pagal tavo standartus yra argumentuotos kalbos ar geri bendravimo įgūdžiai, mažu reiktų kokį standartą įnsivesti ? bet tikriausiai tokie kaip tu jau yra įvedę, aš tik nežinau nes man vienodai šviečia "geri bendravimo įgūdžiai" :D žodžiu, susimesk su Milku į krūvą, galėsit prie alaus sharintis gerais bendravimo įgūdžiais ir su dviem argumentuotum galvom nuspręst mano diagnozę. prašau tik nepamirškit paskelbti analizę. bus įdomu :)

0

Amen. :D

0

Mirtise
Edgaras1010
Mirtise

būtų smagu, jei tas žodis bent kiek mane atspindėtų... o dabar mano ir tavo apgailestavimui - ne :D

tai junkis į MS - mažu tapsi gyke. :D

nepatikėsi, neturiu laiko ;D

Tikiu, nes ir aš jo neturiu. :D

0

Edgaras1010Amen. :D

pala, pala, pirma malda: Dieve, prašau neleisk edgarui gadinti laidos, surask jam kokią moterį ar tiesiog nugalabyk iki naujo sezono, taip išsaugodamas esamą Mokslo sriubos kokybę. va dabar - AMEN :D

0

Sorry, aš ateistas, bet tokių juokų jau nebesuprantu... :D Marš į blaivyklą!

Paskutinį kartą atnaujinta 2013-06-12

0

tavęs tai neišgelbės.

0

Čia jau ne pirmas kartas, kai iš normalios temos cirkas padaromas. Gal baigiam šitą vaikų darželį. Gal susikurkit atskirą temą pavadinimu "Lietuviško bendravimo ypatumai" ir ten pratęskit diskusiją. :D

0

Norėdami rašyti žinutes privalote prisijungti!