eMatematikas Prisijunk Forumas Egzaminų užduotys ONLINE testai

Nelygybės ir nelygybių sistemos


nu nežinau ;] jeigu ji moka vieną būdą ir tik juo naudojasi... mum net mokykloj aiškina kitokį... tai tu daryk taip kaip moki ;] aš darau savaip visada ;D

Nes egze tipo vertins už kiekybę,už tą visą nuoseklumą tai ir knisies po visą ta sprendimą,gaunas viena sąlyga ilgesnė minimum per puslapį ;D

Tai aš taip ir darau dažnai,bet vat problema tame kad ji vis sako kad už tai taškų negausi tai biški parinuos ir šiaip ji muša balą jei sprendi ne pagal tas "normas" ,draudžia logiškai spręst ;DD

;] nu nežinau... ten sprendžia įvairiai, būna keli galimi sprendimo variantai... sprendi kaip moki svarbu teisingai ir tiek... o ne čia nuoseklu ar ne. svarbu gerai

Kad visi taip galvotų... aš nesu nuoseklumo mylėtojas tai aš vien dėl tų visų sprendimo apeigų pakrinku nes sprendžiu ne savo galva.. ;D

Bet jei ce praša išspresti nelygybe taij galima juk iškarta tiese piešt kam ce bendravardiklint jei viskas aisku skaitikli  8 vardikli  0 tada tiesei atidedam tuos taškus ir ats xpriklauso (0;8)

pakeista prieš 13 m

Mirtise[tex]\frac{x-8}{x}<0[/tex]
ir ko čia nesuprast... kaip nelygybė sprendžiama?

Bet jei ce praša išspresti nelygybe taij galima juk iškarta tiese piešt kam ce bendravardiklint jei viskas aisku skaitikli  8 vardikli  0 tada tiesei atidedam tuos taškus ir ats xpriklauso (0;8)

ernisss
Mirtise[tex]\frac{x-8}{x}<0[/tex]
ir ko čia nesuprast... kaip nelygybė sprendžiama?

Bet jei ce praša išspresti nelygybe taij galima juk iškarta tiese piešt kam ce bendravardiklint jei viskas aisku skaitikli  8 vardikli  0 tada tiesei atidedam tuos taškus ir ats xpriklauso (0;8)


tai kas sakė kad reikia bendravardiklinti? ir sprendimas parodytas jau yra jei ką..

Ne tai supratau ten kitas gal uždavinys kartu eja nes ten kazkas bendravardiklina nu bet nesvarbu :)

2x+1≥x-1 Am.. Help, kas nors.

Nori sudalyvauti šioje temoje ir parašyti savo pranešimą? Prisijungti »