eMatematikas Prisijunk Forumas VBE užduotys ONLINE testai

Pageidavimai ir pastabos

Portalo palaikymas Peržiūrų sk. (229917)

Norėčiau šiek tiek pakalbėti apie naujų temų kūrimą ir Premium narystę.

Manau, kad reikalauti Premium narystės kuriant naujas temas yra gana prasta idėja. Nors aišku, tie 3 eurai yra pakankamai maži pinigai, bet daugelis mokinių gali suabejoti ar jiems verta mokėti tuos 3 eurus dėl vienos ar dviejų temų, nes dauguma forumo narių tiek jų ir sukuria, ypač kai yra nemokamų alternatyvų, kur gali sulaukti pagalbos (Facebook grupės, AOPS forumai bei  daug kitų angliškų forumų).

Jeigu daug naujų temų Vitalijui nepatinka, tai siūlyčiau tiesiog duoti naujiems vartotojams galimybę sukurti 1 temą per mėnesį arba savaitę, o su Premium narystę neriboti. Gal net aktyviems nariams, kurie kuria įdomias temas, atsako į kitų žmonių klausimus būtų galima limitą padidinti (Panašiai kaip Profesionalo statusas, bet dar nevisai, gal būtų galima skaičiuoti pagal padėkos taškus ar ką kitą). Aišku, gali atsirasti piktnaudžiaujančių žmonių, kurie kurtų alternatyvias paskyras, bet to būtų galima išvengti jeigu kuriant paskyras prašytų patvirtinti telefono numerį.

Nors pažiūrėjus naujai sukuriamų paskyrų skaičių galima teigti, kad forume lankose iš ties nemažai žmonių, bet matyti vien tik MykolasD naujas temas kasdien kažkaip keista.

Taip pat, kiek suprantu, tai ši funkcija kelis kartus buvo įjungta ir vėl išjungta, būtų įdomu kodėl?

Labai nesiplėsiu atsakydamas, bet tai tarnauja kaip tam tikras barjeras nuo tinginių. Iš pradžių buvau padaręs tik tam tikrom dienom apribojimus, todėl ir pasirodė, kad tai įjungiama, tai išjungiama. Vėliau visam laikui palikau. Man tikrai negaila, kad čia kurtų temas, bet paskutiniu metu pradėjo kurti temas su, pavyzdžiui, 40 uždavinių. Bet blogiausia, kad į kai kurias iš jų, jūs atsakote. To negali būti. Atrašoma turi būti tik į protingas temas. Nes su laiku čia vėl tokių veikėjų užsiveis, kad patikėk... Ši problema labai sena ir tik paleidi vadeles, ir vėl viskas iš naujo.

Nuimt apribojimus galiu be problemų, bet tuomet turi būti tvarka, o ne tinginių irštva.

Na taip, tinginių iš ties atsiranda, bet nemanau, kad dėl jų turi kentėti ir stropūs mokiniai, kurie į forumą atėjo ko nors paklausti ar pasitikslinti. Bet ir pasiekti visu narių susitarimą, kad ignoruoti tinginių temas, būtų gana sudėtinga.

Sveiki, domina testai, todėl noriu paklausti, vaikas išspręndė  5 kl. visus testus, prie testų yra parašytas lygmuo, tai čia galima kažkaip spręsti ir kitus testų lygmenis, ar ne? Ir ar kada keičiasi testų užduotys?
Ačiū.

Sveiki. Visi testai yra matomi, šiuo metu jų yra tiek, kiek yra.

O aš nerandu, ar niekur nėra galimybės pakeisti slaptažodį?

Kai jungiesi, spustelk nuorodą slaptažodžio priminimui.

Viešai noriu padėkoti asmeniui, kuris nepatingėjo pasiaiškinti uždavinių kilmę.

Pastaruoju metu vėl suaktyvėjo sukčiavimo temos. Forumas netoleruoja akademinio sukčiavimo!

Sveiki. Anksčiau buvau pasisakęs, kad rengiant testus reikia įdėti daug darbo, kad jie būtų validūs, t.y. padengtų būtent tiksliai tas temas, kurios mokomos pagal programą, būtų proporcingo sunkumo ir pan.

Nors šiandien man pačiam vis dar sunku įvertinti, kiek jie tiria būtent tai, ką turėtų, tačiau pasiektas rezultatas labai pradžiugino. Kol kas - tai vienintelė vieta, kur radau tokį greitą ir paprastą būdą pasitikrinti žinias. Didelė padėka testų kūrėjams!

Gal reiketu pakeist kiek laiko veikia premium naryste? Nes ziurejau cia kada pries puse metu ir dabar tai raso, kad galioja iki tos pacios dienos jei perki, tai manau nelabai sazininga. Gal geriau butu, kad galioja metus nuo aktyvavimo ar kazkas panasaus.

pakeista prieš 2 m

Šioje temoje naujų pranešimų rašymas yra išjungtas!