eMatematikas.lt
Pradžia Forumai + Nauja tema Nariai
Įrankiai
Formulės Testai Egzaminai
Prisijungti Registruotis
       

Pageidavimai ir pastabos

Matematinių simbolių rodymas, kaip supranti, yra papildoma opcija. Visas internetas orentuotas pagrinde į paprastą tekstą. Todėl kalbant apie simple text ir latex jungimą kyla problemų. Nesulaukia latex labai didelio dėmėsio tobulinimo prasme, kadangi tai gan specifinis, nišinis produktas. Matematinis tekstas vienaip atrodo forume, vedant tekstą dar kitaip, o telefone ar planšetėje galima ir neatpažinti ką rašei :) Šiuo metu maždaug aukso viduriukas, visur yra minusiukų, tačiau veikia visur ir yra suprantama.

O šiaip aš rekomenduočiau vengti ilgų formulių, kadangi daugiau kaip pusė mūsų lankytojų ateina čia iš telefono ar planšetės.

0

Aišku, iš tiesų menka čia problema, tiesiog pamaniau, kad gal ką įmanoma tuo klausimu padaryti. O dėl tų ilgų formulių, tiesiog taip tenka rašyti, nebent po kiekvieno lygybės ženklo toliau tęsčiau sekančioje eilutėje, kas irgi atrodytų keistai.

0

Nežinau, ar čia kreipiuosi, bet gal kas gali man paaiškint, kaip įkelt nuotrauką šitam forume? Paspaudus ant paveikslėlio piktogramos išoka toks užrašas: [ img][/img]. Ir ką toliau su juo daryt? Kvailas gal klausimas, atsiprašau, bet ne pirmas jau kartas, kai reikia, o nesigauna :D

0

O nėra prie komentaro laukelio toks užrašas "įkelti paveikslėlį"? Jei nėra tai naudokis internetinėmis paveikslėlių talpyklomis. Aš anksčiau naudojausi: http://talpix.lt/. Čia įkeli nuotrauką iš kompiuterio ar telefono ir nukopijavus nuorodą į nuotrauką ją įkeli į komentarą.

0

Yra "Įkelti formulę", apie paveikslėlius nieko nėra. Gerai, pabandysiu per tą saitą, ačiū

0

Ar galima forume kaip nors padaryti testo formato atsiskaitymą?
Aš galėčiau čia padaryti testų, o nariai gali spręsti ir pasirinkti vieną ar daugiau atsakymo variantų, testo pabaigoje iš karto sprendėjas galėtų matyti, kiek procentų testo išsprendė teisingai.

:)

0

Kaip nekeista, pats kurį laiką gvildenu tokią idėją. Šiuo metu viskas apmąstymo lygmenyje. Jeigu tai bus realizuota, pranešiu viešai. Nes kaip visi suprantat, toks dalykas nėra 2x2, testų sistemos kūrimas užims nemažai laiko ir pastangų

Paskutinį kartą atnaujinta 2018-02-05

0

Bet tai išties būtų nemažas šuolis šio forumo tobulėjimo link. Gera Karolio idėja, tikiuosi pavyks ją įgyvendinti.

0

Nesuprantu, tai vieną kartą yra pamokų skiltis, o paskui jau nėra. Kaip man rasti be pasieškos Tomo pamokas? Noriu mokytis. :D

Paskutinį kartą atnaujinta 2018-05-07

0

Dabar kaip suprantu vietoje skilties Pamokos yra skiltis Naudinga. Išsirinkus norimą kategoriją ir atsidarius naujausių temų sąrašui virš jo yra šis pavadinimas, kurį paspaudus esi nukreipiamas į tas pamokas.

0

Norėdami rašyti žinutes privalote prisijungti!