eMatematikas Paieška

Pageidavimai ir pastabos

Informacija Peržiūrų skaičius (213153)

Pagal mane neturėtų kilti problemų. Mėgink. Jei kas, rašyk.

0

Dabar kodą peržiūrėjau, tikrai nebuvo galima. Dabar kai ką perdariau, pamėgink vėl.

0

Karoli, tavo naujai kuriamos temos nerodomos pagrindiniame naujienų lange, o tik tam tikroj kategorijoj. Viskas, ką galiu greitai padaryti.

Paskutinį kartą atnaujinta 2018-11-10

0

Jeigu nusprendžiate ištrinti savo pranešimą, tai galite padaryti tik su mygtuko pranešti pagalba. Jokių taškų dėjimų!

Ką tik peržiūrėjau duomenų bazę, šimtai pranešimų su taškais, brūkšniais ir panašiai.

0

Aš irgi neberadau, tai ar nereiktų jas bent kurį laiką palaikyti pagrindiniame lange. Suprantama, kad kažkada kažkas jas užtiks. Net manąją temą apie ribas ne per seniausiai buvo perskaitę ir uždavę klausimų, bet dabar gaunasi taip, jog didelis įdėtas įdirbis staigiai kažkur prapuola. Galbūt reikėtų prie dešiniame kampe esančio naudingų temų trumpo sąrašėlio pridėti pranešimą apie naujausias temas.

0

Perkėliau į kategoriją 'Švietimas'. Karoli, tavo naujos temos kol kas nebus rodomos pirmame lange, kai šito nebereikės, pranešk.

0

Šiuo metu vykdomi forumo duomenų bazės perskaičiavimai, dėl kurių gali sutrikti kai kurių forumo temų atidarymas. Būtų malonu, jei praneštumėte apie visus pastebėtus sutrikimus.

0

Naršydamas forume, pastebėjau, kad temų, turinčių 9< atsakymų, atsakymų skaičius yra padidintas. Jei toks žymėjimas yra administratoriaus sprendimas, prašau ignoruoti šią pastabą.

0

Dėkui už pastebėjimą. Buvo įsivėlus klaida.

0

Norėdami rašyti žinutes privalote prisijungti!