eMatematikas Prisijunk Forumas Egzaminų užduotys ONLINE testai

Parodyti, kad liestines einancios per funkcijos grafiko taska.


Zinau kad taip paprasciau, as tiesiog savim nepasitikiu :D. Tai man labiau priimtesni ilgi, bet patikimi variantai :D.

Beto megstu suklysti skaciuodamas integralus tai kuo maziau tuo man geriau. Geriau jau trikampius paskaiciuot ;D

pakeista prieš 11 m

almostlowKo butent.

Na pavyzdziui per egzamina, kaip tuos grafikus suvokti? kai ivedu i graph.tk tai paprasta, nes matau rezius ir visa kita, o kaip per egzamina?

pakeista prieš 11 m

mendinskis
almostlowKo butent.

Na pavyzdziui per egzamina, kaip tuos grafikus suvokti? kai ivedu i graph.tk tai paprasta, nes matau rezius ir visa kita, o kaip per egzamina?

nusibrėžt?

Hm... Tikriausiai dar nebaigėm spręsti uždavinio. Ne visą plotą paskaičiavom, tas piešinukas mane suklaidino :D . Turbūt dar reikia pridėti to trikampio, kurį sudaro koordinačių ašys ir liestinė, plotą.

valdas3Hm... Tikriausiai dar nebaigėm spręsti uždavinio. Ne visą plotą paskaičiavom, tas piešinukas mane suklaidino :D . Turbūt dar reikia pridėti to trikampio, kurį sudaro koordinačių ašys ir liestinė, plotą.

o kodėl? juk būtent ir pasakyta, kad Oy ašis riboja - jei neribotų, reikėtų surasti ir to nenuspalvino trikampiuko. https://www.ematematikas.lt/upload/uploads/30000/7500/37653/thumb/p17p8kokm2jtdaas1r6s1012tcd1.png

Sorry, tiesiog prisiminiau, kad ir kažkokia ašis šitame pratime figūravo, tai kažkodėl pamaniau, kad ten x ašis :D . Tada turbūt viskas gerai (jau nebepasitikiu savimi :D )

valdas3Sorry, tiesiog prisiminiau, kad ir kažkokia ašis šitame pratime figūravo, tai kažkodėl pamaniau, kad ten x ašis :D . Tada turbūt viskas gerai (jau nebepasitikiu savimi :D )

pasitaiko visiems:D

Mille
mendinskis
almostlowKo butent.

Na pavyzdziui per egzamina, kaip tuos grafikus suvokti? kai ivedu i graph.tk tai paprasta, nes matau rezius ir visa kita, o kaip per egzamina?

nusibrėžt?

taip, kalbu apie nusibrezima.

mendinskis
Mille
mendinskis
Na pavyzdziui per egzamina, kaip tuos grafikus suvokti? kai ivedu i graph.tk tai paprasta, nes matau rezius ir visa kita, o kaip per egzamina?

nusibrėžt?

taip, kalbu apie nusibrezima.

o tu nemoki nubrėžti tiesės ir lyginio laipsnio šaknies funkcijos? Tiesei nubrėžti reikia paiimti du taškus, o funkcijai - kelis. x sugalvoji, y - apskaičiuoji. Ir gausi tą susikertantį plotą

Tiese nusibrezt nera sunku. Imi x statai i lygti ir ziuri koks bus y ir tt.

Kas liecia kreives, tarkim paraboles tai susirandi x0 ir y0 , prisilygini nuliui kas susirast kuriose taskose kerta asi X.

Tas pats ir cia. Imi x is kurios galima istraukt sakni. Pvz imi x 0 tai y irgi bus 0, imi x 4 tai y bus irgi 4, imi 9 tai y bus 6 irtt.

Ir daznaiusiai buna apsakyta kad riboja ta plota tai nesunku pastebet.. Beto dazniausiai per egzamina grafikai buna nubrezti tai nereikia gaisti laiko.

pakeista prieš 11 m

Nori sudalyvauti šioje temoje ir parašyti savo pranešimą? Prisijungti »