eMatematikas Prisijunk Forumas VBE užduotys ONLINE testai

Pasiūlyk naują forumo kategoriją, skiltį, funkciją


Edgaras1010Nesumenkink Mirtišės. :D Manau, jog dauguma matematikų/fizikų/chemikų, visgi, net ir būdami labai užimti, randa laiko šiokiam tokiam socialiniam gyvenimui, skirtingai nei koks Sheldon'as Coop'eris: apsimetinėti neverta, o pažintys su žmonėmis, kurie turi laaabai daug bendro nėra jau taip žalinga. :D Žinoma, jei įdomu tik aklai spręsti kiekvienam 5 - 12 klasės moksleiviui, paprašiusiam pagalbos, tebūnie. Tačiau manau, jog dalis forumiečių tikrai nebūtų nusieteikę nei prieš dar vieną meet'ą, a nei prieš kokį nors artimesnį bendravimą (susibičiuliavimą). Žinoma, šis forumas skirtas ne tam, todėl žmonės meet'ų pagalba galėtų išlikti pažįstamais ar bičiuliais jau ne forume, o gyvenime. Na, pagrindinė mano mintis yra platus bendravimas, galbūt bendradarbiavimas, jei šis forumas kiek atgimsta, tai reikia turėti ką nors unikalaus - platų būrį pastovių lankytojų, kurie tarpusavyje turi ryšių.



Mirtišė čia tik juokais, nes ji visus pažįsta ir visus nori pažinoti :) nieko čia blogo.. tiesiog nevisi tokie esame.
Suprantu tavo poziciją, ir pritarčiau tokiam dalykui. bet aš asmeniškai labiau mėgstu formalius-dalykiškus santykius su kitais, be jokių įsipareigojimų ten. aš iš tų kurie nelabai supranta sąvokos best friend, ar jo poreikio.

variable
Edgaras1010Nesumenkink Mirtišės. :D Manau, jog dauguma matematikų/fizikų/chemikų, visgi, net ir būdami labai užimti, randa laiko šiokiam tokiam socialiniam gyvenimui, skirtingai nei koks Sheldon'as Coop'eris: apsimetinėti neverta, o pažintys su žmonėmis, kurie turi laaabai daug bendro nėra jau taip žalinga. :D Žinoma, jei įdomu tik aklai spręsti kiekvienam 5 - 12 klasės moksleiviui, paprašiusiam pagalbos, tebūnie. Tačiau manau, jog dalis forumiečių tikrai nebūtų nusieteikę nei prieš dar vieną meet'ą, a nei prieš kokį nors artimesnį bendravimą (susibičiuliavimą). Žinoma, šis forumas skirtas ne tam, todėl žmonės meet'ų pagalba galėtų išlikti pažįstamais ar bičiuliais jau ne forume, o gyvenime. Na, pagrindinė mano mintis yra platus bendravimas, galbūt bendradarbiavimas, jei šis forumas kiek atgimsta, tai reikia turėti ką nors unikalaus - platų būrį pastovių lankytojų, kurie tarpusavyje turi ryšių.



Mirtišė čia tik juokais, nes ji visus pažįsta ir visus nori pažinoti :) nieko čia blogo.. tiesiog nevisi tokie esame.
Suprantu tavo poziciją, ir pritarčiau tokiam dalykui. bet aš asmeniškai labiau mėgstu formalius-dalykiškus santykius su kitais, be jokių įsipareigojimų ten. aš iš tų kurie nelabai supranta sąvokos best friend, ar jo poreikio.


Na, dėl best friend tai suprantama. Pats ne iki galo suprantu šios sąvokos. :D Tačiau apie tą bendradarbiavimą kalbu iš dalykiškosios pusės. Pvz, mus dėstytojas V. Pekarskas vadina kolegomis. Tai va, smagu turėti kolegų ne tik universitete, bet ir už jo sienų, todėl ir paminėjau bendrus dalykus. Manau, jog dauguma aktyvesnių šio forumo lankytojų turi nemažai bendro, todėl šioks toks bendravimas atneštų naudos ne tik kiekvienam asmeniškai, bet ir visam projektui.

pakeista prieš 11 m

Edgaras1010
Na, dėl best friend tai suprantama. Pats ne iki galo suprantu šios sąvokos. :D Tačiau apie tą bendradarbiavimą kalbu iš dalykiškosios pusės. Pvz, mus dėstytojas V. Pekarskas vadina kolegomis. Tai va, smagu turėti kolegų ne tik universitete, bet ir už jo sienų, todėl ir paminėjau bendrus dalykus. Manau, jog dauguma aktyvesnių šio forumo lankytojų turi nemažai bendro, todėl šioks toks bendravimas atneštų naudos ne tik kiekvienam asmeniškai, bet ir visam projektui.


Sutinku, bendravimo čia reikia ir jis į nauda.. visgi aš žinau jog bent aš tai vengčiau meetų, apsiribočiau bendravimu forume. Galėčiau pasakyti jog iš dalies bijau žmonių, bet tai asmeniška. Esmė visko buvo tokia: kadangi n kartų nesugebėjau paklausti ką studijuoja, nusprendžiau dar kartelį pasiūlyt pakeisti tą beprasmišką miesto nurodymą į prasmingesnį. Jei jūs manot, kad tai nebūtina ar kažkaip trukdo bendravimui, tegul būna kaip yra.

aš jus taip imponuoju, kad be manęs diskusija negali vykti net apie kažkokias forumo skiltis? :D
visų pirma pati nerašyčiau ką studijuoju toje skiltyje, nes nemanau, kad tai reikia afišuoti, nebent privačiai. antra, jei aš klausiu tai mane domina, aš noriu bent minimaliai įsivaizduoti su kokiu žmogum turiu reikalą, ir mėgstu žmones, nejaučiu tam baimės, tai, variable, nepavydėk :D
o kad pažįstu čia visus, nu aš čia jau belenkiek laiko, ir ne tik mes čia matę sprendėm, o ir šūdmaliavom ir šachmatais žaidėm ir tiesiog vėliau į skype perėjom, o dar gi meetas buvo, kuriame buvau 5min :D  dar ir šiaip privačių susitikimų turėjau. vienas forumietis išvis dažnai matomas :D  taigi daug ir pažįstu, nereikia dėl to pavydėt :D ateis galbūt ir tavo laimės valanda. :DDD

Mirtiseaš jus taip imponuoju, kad be manęs diskusija negali vykti net apie kažkokias forumo skiltis? :D
visų pirma pati nerašyčiau ką studijuoju toje skiltyje, nes nemanau, kad tai reikia afišuoti, nebent privačiai. antra, jei aš klausiu tai mane domina, aš noriu bent minimaliai įsivaizduoti su kokiu žmogum turiu reikalą, ir mėgstu žmones, nejaučiu tam baimės, tai, variable, nepavydėk :D
o kad pažįstu čia visus, nu aš čia jau belenkiek laiko, ir ne tik mes čia matę sprendėm, o ir šūdmaliavom ir šachmatais žaidėm ir tiesiog vėliau į skype perėjom, o dar gi meetas buvo, kuriame buvau 5min :D  dar ir šiaip privačių susitikimų turėjau. vienas forumietis išvis dažnai matomas :D  taigi daug ir pažįstu, nereikia dėl to pavydėt :D ateis galbūt ir tavo laimės valanda. :DDD


"nejauti baimės" kaip aš, bet užsirašyti MIF bijai ? ai nebijai, tu tik nenori afišuotis viešai.. keista jog Vilnių afišuoji :D

Paaiškinti kodėl aš nepatinkančių sąraše esu - negali, bet teisintis šitoj situacijoj gali. aišku... visgi nebūtina man teisintis :D

variable
Mirtiseaš jus taip imponuoju, kad be manęs diskusija negali vykti net apie kažkokias forumo skiltis? :D
visų pirma pati nerašyčiau ką studijuoju toje skiltyje, nes nemanau, kad tai reikia afišuoti, nebent privačiai. antra, jei aš klausiu tai mane domina, aš noriu bent minimaliai įsivaizduoti su kokiu žmogum turiu reikalą, ir mėgstu žmones, nejaučiu tam baimės, tai, variable, nepavydėk :D
o kad pažįstu čia visus, nu aš čia jau belenkiek laiko, ir ne tik mes čia matę sprendėm, o ir šūdmaliavom ir šachmatais žaidėm ir tiesiog vėliau į skype perėjom, o dar gi meetas buvo, kuriame buvau 5min :D  dar ir šiaip privačių susitikimų turėjau. vienas forumietis išvis dažnai matomas :D  taigi daug ir pažįstu, nereikia dėl to pavydėt :D ateis galbūt ir tavo laimės valanda. :DDD


"nejauti baimės" kaip aš, bet užsirašyti MIF bijai ? ai nebijai, tu tik nenori afišuotis viešai.. keista jog Vilnių afišuoji :D

Paaiškinti kodėl aš nepatinkančių sąraše esu - negali, bet teisintis šitoj situacijoj gali. aišku... visgi nebūtina man teisintis :D


o gal aš ne mif, ką tu žinai :D o gal aš ir ne vilniuj gyvenu? :D ką tu žinai...
galiu, bet tu lyg ir neprašei to :D ai buvo kažkokie ten žmogeliai mano sąraše... nu tipo atėjęs į frm pereini kelias būsenas, tai va tu dar vis pirmoj "sprendžiu visiems ir visada" :D bet jau po truputį eini link to kad ne visiems :D jau gal tuoj ir sunormalėsi :D

Mirtise
o gal aš ne mif, ką tu žinai :D o gal aš ir ne vilniuj gyvenu? :D ką tu žinai...
galiu, bet tu lyg ir neprašei to :D ai buvo kažkokie ten žmogeliai mano sąraše... nu tipo atėjęs į frm pereini kelias būsenas, tai va tu dar vis pirmoj "sprendžiu visiems ir visada" :D bet jau po truputį eini link to kad ne visiems :D jau gal tuoj ir sunormalėsi :D


Žinau nes ne kartą rašei, ir visai ne privačiai. Keista, kaip nemėgstančiai afišuotis..... :D
Sunormalėsiu sunormalėsiu.. :D

Taigi galima tokiomis temomis bendrauti skiltyje 'Apie viską'. Nes dabar prie kiekvienos temos santykius aiškinates.

Kas liečia miestą, tai galiu išvis jį išimti. Be to, tikrai nenoriu apkrauti forumo dar ir cv visokiais šalia pranešimų...

Kažkas rašė apie dovanas, tik nepamenu kurioje temoje. Pavyzdžiui yra marškinėlių idėja, bet nėra pinigų. Aš tikrai neskirsiu savo algos projekto plėtrai, nes man irgi gyventi reikia :D. Projektas pats turi lėšas nešti. Dabartinių užtenka tik minimaliam išlaikymui. Atsitiks tokia situacija, kad išaugs kada smarkiai lankomumas ir šakės. Teks nuomuotis galingą 'geležį', o už ką?
Šiuo metu visiems ekspertams ir profesionalams reklama išjungta už jų (jūsų) nemenką įdirbį. Visiems kitiems ji rodoma.
Yra sms paramos būdas, bet jis nieko nedomina...

Ką norėjau tuo pasakyti? Apart visų gerų idėjų reik ir nepamiršt kokioje santvarkoje gyvename. Kapitalizme. Viskas kainuoja ir labai daug...
Todėl naujos idėjos turi būti labai pamatuotos, naudingos visiems ir racionalios. Visokie ten php fiti miti gali duot ne naudos, o bėdos. O kas liečia dovanas, teks palaukti geresnių laikų, jeigu tokie ateis...

VitalijusTaigi galima tokiomis temomis bendrauti skiltyje 'Apie viską'. Nes dabar prie kiekvienos temos santykius aiškinates.


Ką norėjau tuo pasakyti? Apart visų gerų idėjų reik ir nepamiršt kokioje santvarkoje gyvename. Kapitalizme. Viskas kainuoja ir labai daug...
Todėl naujos idėjos turi būti labai pamatuotos, naudingos visiems ir racionalios. Visokie ten php fiti miti gali duot ne naudos, o bėdos. O kas liečia dovanas, teks palaukti geresnių laikų, jeigu tokie ateis...



Kalbant apie kapitalizmą ir komerciją, o kodėl sprendimai šiame forume nėra įkainoti? Aš nesu nei programuotoja, nei nusimanau kaip taip padaryti, nei įsivaizduoju kiek laiko tai atimtų, bet jei padarius ką nors panašaus į tai:


Pagalbos/sprendimo prašymas kainuotų "kreditus/taškus/whatever". Kiekvienas naujai užsiregistravęs gautų, tarkime 50 kreditų nemokamai. Vienas sprendimas, sakykime, kainuotų 5 kreditus, o  išnaudojęs tuos kreditus jis galėtų juos pasipildyti sms/banko pagalba ir toliau prašyti pagalvos. Taip pat "nemokamų" kreditų būtų galima gauti už tarkim 1 teisingą pagalbą kitam forumo žmogui (čia reikėtų susieti tai su "pliusais" - jei NORMALIAI išsprendei,kažkam padėjai, gauni "pliusą" ir tuo pačiu kreditą". Manau, taip paskatintume žmones padėti kitiems išspręsti užduotis, o ne tik prašyti pagalbos. Žinoma, visada atsiras tokių, kurie išnaudos kreditus ir daugiau negrįš, BET tikrai bus ir tokių, kurie sumokės tuos kelis litus už papildomus kreditus, jei tai bus svarbu. Tam ir yra duodami "nemokami kreditai" užsiregistravus, kad pamėgintum, kaip viskas veikia - čia panašiai kaip programų trial versijos, panaudoji kažkiek laiko ir jei PATINKA nusiperki.

Idėjos tavo neprastos. Dabar apžvelkime problemas, su kuriomis teks susidurti:

Lietuvoje visi pratę viską gaut nemokamai, jeigu jau turi įsivedę internetą už pinigus, reiškia viskas, kas jame yra, turi būti nemokama.
50 kreditų pradžiai? Išnaudos ir su nauju vardu registruosis, ip apsauga nepadės, nes daugėlis turi kintantį ip.
Kaip pamatuoti, kad atsakymas vertas taškų? Gal ten šiaip kas parašyta arba neteisingai išspręsta, o fiziškai viską prižiūrėti būtų sunku.
Kas Lietuvoje turi apmokestinęs turinį, apart pažinčių portalų ir jų paslaugų (gėlytės, širdutės...)?
Dalyvių skaičius sumažėtų, tai yra tų, kurie klausia, o jų ir taip nėra labai daug.

Taigi vat kokie reikaliukai :) Kažkada esu radęs vieną labai didelį forumą užsienyje, kuriame yra kaip ir metinis mokestis, beje jis neprivalomas. Jį sumokėję nariai šalia savo aprašymo turi ir pažymėjimą kaip rėmėjas. Už tuos surinktus pinigus išlaikoma svetainė, perkama atributika, samdomi žmonės papildomiems svetainės darbams atlikti, perkama reklama...

Dar yra toks modelis, kad reikia turėti rėmėjas - įmones. Jos duoda tam tikrus pinigus ir už tai gauna reklamą, rėmėjo statusą ir t.t.

Arba dar modelis, tai tiesioginis reklamos pardavimas, bet čia daug nekomentuosiu, nes didžiąją LT reklamos rinkos dalį turi milžinai, o kitiem lieka centai...

Nori sudalyvauti šioje temoje ir parašyti savo pranešimą? Prisijungti »