eMatematikas Prisijunk Forumas Egzaminų užduotys ONLINE testai

Pasiūlyk naują forumo kategoriją, skiltį, funkciją


Reikės padaryt anketinę apklausą, skirtą senbuviams, pavadinimu "Ko čia ateinat" :D

nu šaunuolis :D analizavimu užsiimsi :D

Arba galėtų tuos taškus rodyti prie avataro kur nors šalia. ;D

Milkhater mintis gera, bet įtarių iš techninės pusės bus keblumų? klausimas, ar su tais taškais apskritai kada pasieksim teisingiausią teisybę? aišku viena - olimpiniai uždaviniai turi būt labiau vertinami, nei paprasti. tad bent jau atskirą olimpinių taškų sistemos tikrai reikia. ar tai bus rankiniu būdu paskirti Milkhater super taškai-olimpiniai taškai, ar advanced drakonų rutuliai skirtingų spalvų skirtingom kategorijom. aš vis tiek už.
Jei manot, kad bet kuri taškų sistema nepasieks teisybės garbės lentoje, gal ten reikia dviejų kategorijų stulpelių? 1)  visi forumo dalyviai turintys bent eksperto laipsnį rikiuojami pagal taškus  2) visi forumo dalyviai su bet kokiu statusu rikiuojami į pozicijas pagal taškus. nors tai neką ir gelbės. visgi pirmenybė garbės lentoje bus tada tiems kurie pripažinti kitų dalyvių, kaip išmanantys matematiką.

trumpai - siūlau labiau atskirti aktyvumą ir išmanymą matematikoje.

Milkhater
Tie akmenėliai (taško pavadinamą galima pakeisti) parodytų, kad tarkim variable išsprendė c) lygio uždavinį ir  tris b) lygio uždavinius, kad Mirtišė puikiai pasirodė d) lygyje ir t.t. Jeigu mes skirsim "super" taškus ir juos sumuosim, gali gautis, kad devintokas spręsdamas daug savo savo lygio uždavinių (gali atsirasti atsirasti ir gudručių dvyliktokų), savo taškų skaičiumi aplenks kitą dalyvį, kuris sprendžia d) lygio uždavinių bet mažiau nei tas devintokas, nes tiesiog d) lygis sunkiai įkandamas... ir gali atsitikti, kad garbės lenta nebus tokia jau garbinga...
Garbės lentoj siūlyčiau, kad būtų rodoma statistika, kas ką išsprendė, kalbant apie olimpiadinius uždavinius. Tai va. O kaip nuspręsim, taip nuspręsim. Aš tik siūlau.

Dabar, dėl didesnių teisių ir privilegijų į šį forumą aš sutinku ir pareigas prisiimu :)

Jeigu viską įgyvendint, tai vasaros man nematyt :D

Bet iš dalies būtų neteisinga, jeigu išsprendęs vieną 12kl uždavinį aplenktum išsprendusį 20 9kl uždavinių. Juk tie stipresni gali ir lengvesnius spręsti. O be to, taškų sistema gali būti aštresnė, tarkim ne 1,2,3,4,5 kaip šnekėjom, o 1, 5, 10, 15, 20 ar net 50. Tuomet visi būtų suinteresuoti įveikti sunkesnius. Panašiai veikia 'stackexchange' projektai. Ir sistema lengvesnė, ir taškus sudėt paprasčiau, ir visi suprastų kur kas, ir man vasara ilgesnė :D Taip pat taškai turėtų turėt didesnę vertę nei pliusai. Nauja taškų sistema būtų šalia pliusų, visi matytų.

Užspaudęs ant žmogaus niko galėtum įvesti jo uždirbtus taškus. Elementaru.

Tikrai netingėsi įvedinėt balus? Nuėjus į nario profilį, pridėsi reikiamą taškų sumą. Atrodo primityvu, bet paprasta ir nereikalauja sudėtingų skriptų. O be to, nebus čia tūkstančių dalyvių...

O kas čia domina tave? Kažko asmeniškai klaust nori?

Apačioje esantis paštas atviras visiems :)

O matau sutrauket kategorijas jau :D

O kodel sutraukei? Nelabai patogu.

Nori sudalyvauti šioje temoje ir parašyti savo pranešimą? Prisijungti »