eMatematikas Prisijunk Forumas Egzaminų užduotys ONLINE testai

Pliusų sistema išjungta neribotam laikui


Vitalijus
puodžiusAš irgi už tai kad pliusų nereikia ;]

Argumentuok :)

Tau mažiau vargo... hmm... I rest my case ;D
Pamenu kai tu įdiegiai pliusus sistemą - jie man labai nepatiko. Bet dėl ko - tai ir neatsimenu ;] Atsiimu savo pareiškimą ir informuoju kad man pliusai neįdomūs, man nuo jų nei miegasi geriau, nei randasi didesnis noras čia lankytis.

pakeista prieš 10 m

puodžius
Vitalijus
puodžiusAš irgi už tai kad pliusų nereikia ;]

Argumentuok :)

Tau mažiau vargo... hmm... I rest my case ;D
Pamenu kai tu įdiegiai pliusus sistemą - jie man labai nepatiko. Bet dėl ko - tai ir neatsimenu ;] Atsiimu savo pareiškimą ir informuoju kad man pliusai neįdomūs, man nuo jų nei miegasi geriau, nei randasi didesnis noras čia lankytis.

Svarbų dalyką išryškinai, tai priežastį, dėl ko čia visi lankosi. Gal tikrai ne dėl pliusų :D

Gal facebook like mygtukus padaryt :D Turbūt daug kam patiktų.

O šiaip, dažnai užpliusuojami pranešimai, neturintys jokios vertės, pvz "chi chi chi". :)

tie pliusai prisiminkim kodėl buvo sukurti, ne kaip kažkokia motyvacija, man iš tikrųjų irgi nulis emocijų kiek ten tų pliusų deda ar ne. o buvo sukurti, kad nebūtų bereikalingų postų "ačiū". nors jų ir dabar yra, tai nelabai pliusai įvygdė savo misiją.
o šiaip man irgi jų nerekia, nei garbės lentos nereikia.

Kilo ranka Mirtisei uz nuomone deti pliusa :D

nieko tau nereikia Mirtiše, ir to forumo tu greičiausiai nepasigestum, nes tikra retenybė čia palikusi esi :(
gerai pagalvojus ir man tie pliusai ne pagrindas kodėl aš lankausi forume. visgi, gal pradinės misijos pliusai ir neįvykdė, bet kad jie nepatraukia žmonių čia ir neskatina konkuruoti ar kitaip nepadeda save įprasminti tarp kitų sprendžiant uždavinius, negalima griežtai teigti, to nedarant.
kaip jau sakiau, man ir tie pliusai ne pagrindas forumo, visgi jie mane į konkurenciją tarp kitų čia įtraukė kažkiek, gal be jų ir mažiau aš stengčiausi kažkam padėt... nežinau, manau reikia Vitalijui gerai pagalvoti kas geriau. taip pat reiktų visiems išsakyti savo nuomonę, bent minimaliai argumentuojant kodėl už, kodėl prieš..

pakeista prieš 10 m

Algelis24Kilo ranka Mirtisei uz nuomone deti pliusa :D

Tai būsi irgi prieš pliusų sistemą?

Vertinimo sistema yra geras dalykas, taip zmogus stengiasi paaiskinti kuo smulkiau savo sprendima,kad tik butu ivertintas :)
Bet kad nebutu nesamoniu, tegul tarkim, kiekvienas vartotojas turi po 3 taskus, kuriuos gali isdalinti per viena diena :)
O gal registracija vienas vartotojas=1 kompiuteris :)

trumpai sakant, esu tikras, panaikinus pliusų sistemą - čia pagalbos ateinantiems moksleiviams bus sunkiau jos gaunant. iš viso to seks mažiau išspręstų uždavinių, mažiau nuorodų iš googlės, mažiau lankytojų, mažiau pajamų iš reklamos..

p.s. aš nesu už pliusų sistemos būtinumą, tik bandau apžvelgti galimas pasekmes.

gal ir taip, tegul patys mokosi, perka valandas pas korepetitorius kurie paaiškins viską ar pusiau viską. lengva atstumti tuos kurie nemoka, kai pats moki. Visgi šis forumas man žiauriai padėjo su matematika, tai aš nedrįstu pasakyt dabar - tegul patys mokosi kaip nori. kai kam tikrai reikia tos pagalbos.

Nori sudalyvauti šioje temoje ir parašyti savo pranešimą? Prisijungti »