eMatematikas Prisijunk Forumas Egzaminų užduotys ONLINE testai

Pliusų sistema išjungta neribotam laikui


Pliusų sistema išjungta neribotam laikui, yra rimtų problemų. Kai kas jau tas problemas jau turbūt pastebėjo, todėl sistema išjungta.

Smagu, dingo ir garbes lenta...

Ir nereikia tų pliusų :] Dažnai kas už nieką gaudavo...

Algelis24Smagu, dingo ir garbes lenta...

VaLDaSSIr nereikia tų pliusų :] Dažnai kas už nieką gaudavo...

Problema tame, kad pastarosiomis dienomis pliusai dalinami šimtais belekam ir nežinia už ką. Pirma mintis, tai koks nors paieškos 'botas' automatiškai maigo nuorodas. Tai parodė ir sistemos istorija. Bet netyčia užtikau keletą naujų narių, kurie parašę pora pranešimų, o pliusų pridėlioję dešimtim. Kyla klausimas kas taip daro ir dėl ko? Gal kiti nariai naujų vardų užregistruoja ir siautėja :D Apie garbės lentos iškraipymą jau net nekalbu.

Aš neturiu tiek daug laiko žaist su tom sistemom. Ką dabar apsaugas visokias programuot? Tuščias ir bereikalingas laiko leidimas.

Aš irgi už tai kad pliusų nereikia ;]

ne botų ten kaltė.. aš jau išsiaiškinau kas mane nukryžiavo, žinau apie 90+ gavau neteisėtai, prašiau juos ir nuimti, bet.. Labai atsiprašau už tokius nepatogumus.

puodžiusAš irgi už tai kad pliusų nereikia ;]

Argumentuok :)

variablene botų ten kaltė.. aš jau išsiaiškinau kas mane nukryžiavo, žinau apie 90+ gavau neteisėtai, prašiau juos ir nuimti, bet.. Labai atsiprašau už tokius nepatogumus.

Tai liečia ne tik tave :) Ir be tavęs yra kas jų gavęs. Tavo manymu, kas juos tau uždėjo?

O kas liečia nuėmimą, tai pagailėkit manęs :D Už tai ir kolkas išjungiau, žiūrėsim ką daryt toliau. Aš kaip ir visi, gyvenu, dirbu, noriu pailsėti. Negaliu sėdėt ir tvarkyt nuolatos.

kas liečia reikia-nereikia tų pliusų manau sumažės kokybiškos pagalbos mokyklinio kurso nemokantiems. tuo pačiu sumažės ir prašančių pagalbos, nes tikiu, kai kam patinka rinkti tuos pliusus. kita vertus mažiau nemokšų su prašymais "plzz išspręskit lygtį". daugiau rimtų matematikų gali atsirast..

Vitalijus
variablene botų ten kaltė.. aš jau išsiaiškinau kas mane nukryžiavo, žinau apie 90+ gavau neteisėtai, prašiau juos ir nuimti, bet.. Labai atsiprašau už tokius nepatogumus.

Tai liečia ne tik tave :) Ir be tavęs yra kas jų gavęs. Tavo manymu, kas juos tau uždėjo?

O kas liečia nuėmimą, tai pagailėkit manęs :D Už tai ir kolkas išjungiau, žiūrėsim ką daryt toliau. Aš kaip ir visi, gyvenu, dirbu, noriu pailsėti. Negaliu sėdėt ir tvarkyt nuolatos.


nenoriu būt skundikas, niko nesakysiu :D bet visa ko priežastis - vieno žmogaus manymu "aš per daug sėdžiu šitam forume "dėl pliusiukų"".

Nori sudalyvauti šioje temoje ir parašyti savo pranešimą? Prisijungti »