eMatematikas Paieška

Problemos su forumo nariais

Informacija Peržiūrų skaičius (3638)

Čia nebejuokinga situacija. Reikia kažką su šia personą daryti.

0

Viena po kitos anketas kuria. Plius braižas tas pats: olimpiadininkas ir šimtukininkas neskiria karvės nuo ožkos.

0

Gal laikas pereiti prie mokamos registracijos. Pirmą kart registruojantis, patvirtinimui išsiųsti mokamą sms, skirtą projekto palaikymui. Daug nekainuotų, bet dažnam anketų kūrimui kirstų iš peties.
Nežinau net ką dar sugalvot.

Galbūt tada tikrai registruotųsi kiek protingesni, su noru kažko išmokti ir suprasti, ar šiaip paspręsti kitiems.

Paskutinį kartą atnaujinta 2017-04-23

3

Manau gera mintis.

0

Užtat kiek uždavinių išspręsta, dabar daugeliui paieška užtektų pasinaudoti norint rasti sprendimą (deja tik ne visi ta paieška moka naudotis).

1

Mokesčio įvedimas beveik neabejotinai stipriai sumažintų puslapio populiarumą ir augimą, tiesiog puslapio kontingentas yra vidurinių mokyklų mokiniai, kurie turbūt nebus pasiryžę leisti pinigus, kad galėtų gauti atsakymą į kelis klausimus iš namų darbų. Apskritai, jeigu pažvelgtume ir į kitus matematikos forumus, ypač gana didelius - math.stackexchange, subredditus, skirtus matematikai, pamatytume, jog juose irgi šiek tiek trūksta tvarkos, nes tiesiog neįmanoma patikrinti, ar visi postai atitinka taisykles, kai puslapio populiarumas pasiekia tam tikrą ribą. Apskritai, mano nuomone, keli narių, kurie čia ilgai neužsibus, postai nedaro didelės įtakos puslapio tvarkai ir rimčiai. Aišku, Tomui, Karoliui, Rasiukaitei ir kitiems profesionalams turbūt pikta, kai jiems, tikrąja ta žodžio prasme, "numetamas" uždavinys, kurį reikia išspręsti, bet ir nereikia stengtis atsakyti į visus klausimus, nes tai "unsustainable". Čia problemą būtų galima spręsti skatinant įvairius narius įsitraukti į puslapio veiklą, t.y atsakinėti į klausimus, spręsti kitų uždavinius, įvesti sistemą, pagal kurią, naujiems nariams galima kurti temas tik surinkus atitinkamą skaičių naudingumo/reputacijos/pagalbos ar dar kokių taškų. Tai ir sumažintų krūvį profesionalams, ir padėtų siekti pagrindinio puslapio tikslo - skleisti matematikos žinias.

0

Registracija šiuo metu išjungta. Su naujom anketom jau baigia forumą užteršt. Sprendimo šiam reikalui reikia nedelsiant. SMS patvirtinimas nemanau, kad jau toks ir baisus dalykas. Visi tuos telefonus maigo belenkiek dabar, tegu pamaigo ir rimtam reikalui. Kitų sprendimų nežinau. Beje, uzdarbis.lt seniai jau padaręs mokamą nario tapatybės patvirtinimą ir nieko, visi patenkinti.

Ir apskritai, forumas pilnas sprendimų, tik imk ir ieškok, daug kas kartojasi. Kažkaip norisi nestandartinių klausimų, rimtesnių problemų. Lygintis su užsieniu neverta, ten kiti lankytojų srautai ir reklamos pajamos. Ten aukles net nusamdyt galima, kad žaist su vaikais ir jų trikampiais, kuriuos jie pirmą kart gyvenime mato:)

Dar vienas sprendimas, tai anketų tvirtinimas. Tik kokiais kriterijais vadovautis, ip visi moka pasikeisti reikalui esant.

Paskutinį kartą atnaujinta 2017-04-23

0

Gerai, kad spėjau užsiregistruoti ;) kaip su asmens dokumento patvirtinimu? Registruojantis reikėtų pateikti tapatybę patvirtinantį dokumentą administracijai. Tai atbaidys visokius dykaduonius, o normalūs vartotojai nebijos pateikti dokumento registracijos metu. Žinoma, su visomis konfidencialumo garantijomis.

0

Mokėjimas šiek tiek apsunkintų visą procesą. Tačiau jei tai padėtų tinklapiui "gyvuoti" arba pridėti kažkokių papildomų funkcijų ir pnš. (klausimas kokių) , neprieštaraučiau. O dėl naujų vartotojų, tai manau neturėtų smarkiai sumažinti srautų.

Kalbant apie pačius narius. Tai pastebėjau, kad daugelis net nesiruošia padėti kitiems, yra pasyvūs, išskyrus profesionalus (nors , mano manymu, šio tinklapio tikslas padėti vieni kitiems ).Pats asmeniškai, jeigu suprantu uždavinį, tai visuomet padedu ir parašau sprendimą, nors tai padariau tik keletą kartų... Reiktų juos paskatinti kažkokiais tai būdais tą padaryti. TAČIAU: "Kupranugarį gali priversti nueiti prie vandens, bet nepriversi jo atsigerti". Sunku kažką padaryti, BET bandyti verta?:)

0

Šiaip, kadangi daugelis narių - abiturientai arba 11-okai, tai siūlyčiau sukurti funkciją/temą arba dar kažką kitą, kas galėtų pagerinti egzamino rezultatus. Nors šiai dienai turime temą - egzaminai, tačiau ten rašo tik maža dalis vartotojų. Ir iš ten mokytis nelabai eina... Turėtų būti kažkoks "Share to share"

0

Norėdami rašyti žinutes privalote prisijungti!