eMatematikas Registruotis Paieška

Problemos su forumo nariais

Forumo palaikymas   Peržiūrų skaičius (3920)

KarolisTripple7 , tada neliktų anonimiškumo.
Priešingu atveju tokie atveju tokie asmenys, kaip Antonijus, nusipirks už 1-2 Eur sim kortelę ir vėl susikurs naujai kitą vartotoją.

Aš siūlyčiau kitą tapatybės patvirtinimo būdą (nors daugelį jų galima apeiti): asmens nuotrauka ("selfie"?). Asmuo nusifotografuoja su popieriaus lapu, kuriame pats užsirašo: "eMatematikas.lt" ar pan. Daugelis naudojasi socialiniais tinklais, tad asmenukės pasidarymas neturėtų kelti didelių keblumų. Dėl konfidencialumo tuos failus siūlyčiau talpinti ne hostinge po šiuo domenu, o tarkim dropbox.com, jie naudoja Amazon AWS, tad jais galima pasitikėti. Žinoma, reikėtų gal "Taisyklės ir privatumo politika" atnaujinti ir šiaip informacijos parašyt kokiems velniams to reikalaujama iš naujokų.

0

Na, tik tinklapio administratorius turėtų šią informaciją... Tai anonimiškumas dalinai išliktų, bent jau tarp kitų vartotojų.

0

Aš asmeniškai nenorėčiau paviešinti savo asmeninių duomenų t.y asmens kodo. Nuotrauka, viskas tvarkoje, bet ne asmens tapatybę liudijantį pažymėjimą  - ne. Nesvarbu pas ką tie duomenys būtų, tačiau žmonėmis, ypatingai el. erdvėje sunku pasitikėti. Nepriimkite asmeniškai Vitalijau.

0

O kaip registracija su Facebook'u? Administratorius turėtu patvirtinti paskyra(galėtų pažiūrėti kada paskyra sukurta ir t.t). Manau, kad facebook paskyrą turėtų matyti tik administratorius, kad galėtų išsaugoti anonimiškumą.

0

Ne visi jį turi :D Bet šiaip logiška

0

Norėdami rašyti žinutes privalote prisijungti!