eMatematikas Prisijunk Forumas Egzaminų užduotys ONLINE testai

Profesionalo ir eksperto statuso pakeitimas


VitalijusTegu viską įvertina garbės lenta, o statusas būtų už įdirbį, pagalbą, sumanumą, na jūs supratot.

Mano subjektyvia nuomone, tą garbės lenta neatspindi realios situacijos. Pavyzdžiui, aš esu "aukščiau" Valdo ir Algelio (atsiprašau, nickai rašosi kitaip, bet turbūt suprasi, apie ką šneku) - bet ar tai parodo, kad aš moku matematiką geriau už juos? Ar tai įrodo, kad aš galiu geriau paaiškinti kitam? Savaime suprantame, kad ne - mūsų žinios matematikos skiriasi labai, bet ar garbės lenta tą parodo? Todėl tas žalias ir raudonas statusas yra ne tik įvertinimas to, kiek žmogus įdėjo į šį projektą (laiko, noro, pastangų etc.), bet ir tai, kad jo žinios yra, kaip čia gražiau pavadinti, "patikimesnės". Turbūt naujas narys  atklydęs čia ir sulaukęs pagalbos iš profesionalo/eksperto  manys, kad jo sprendimas - vertingesnis, nes jam kažkas už žinias suteikė tą statusą. Galbūt jis pasiliks, nes jam padėjo žmogus, išmanantis tai, ką daro? O jei tokių narių bus 5? 50? 500? Tai juk ir yra bendruomenės augimas. Ar ne to reikia šitam forumui? Nereikia pamiršti, kad jei neprogresuoji - pradedi regresuoti. O gaila, nenorėčiau, kad forumas išnyktų: )

Vitalijus
Mirtisejūs čia mane norit iš pirmos vietos garbės lentoj išmesti? :D
tai gali ne tik tu spręsti kas turi gauti kažkokį statusą, o padaryti kažkokią temą, kurią matyti gali tik ekspertai ir profai, nu arba bendras kažkoks statusas ir ten būtų svarstoma, ar pridėti naują žmogų į jį ar ne.

Išmesim tave iš sosto :D

Bet ar tokios temos nebus kivirčų ir nesantaikų vieta?


nemesim! :D
galima pamanyt, kad mes visi esam labai piktybiniai ir nesutarsim. Ten daugiau įsivaizduoju kaip diskusijos vietą, su svariais argumentais.

išvis čia dėl tos garbės lentos, jei čia norės kažkas labai pakilti tai ims ir spręs visiems visur ir visada, yra skirtumas kur žmogus užveda ant kelio ir leidžia 'užsakovui' pačiam pamąstyti kaip daryti, o yra tokių kur tiesiog numeta sprendimus.

Gerai tada, klausimas, kaip nuspręsti ar žmogus vertas eksperto ar ne? O kada profesionalo?

Ateis koks mokslų daktaras, parašys pora pranešimų labai rimtų, ir ką? Teks dėti profesionalą :D

Vitalijus
Vien tavo komentaras parodo, kad statusų skyrimas gan sudėtingas. O aš savivaliaut nelinkęs, taikus žmogus iš prigimties :D

Todėl visi geriausieji, aktyviausieji, protingiausieji būtų vienoje grupėję. O žinias savo įrodo garbės lentoj. Žiūrėsim, gas su Milkhater pavyks ką suderint dėl naujos taškų sistemos.

Aš nenoriu nieko vertinti. O paskirti į vieną grupę už nuopelnus lengviau.


Kreipsiuosi į Strasbūrą jei lygiai bus panaikinti :D gi lygiai parodantis čia ateinantiems žmonėms kas jiems padeda yra naudinga - jei uždavinys išspręstas profesionalo, labiau patiki sprendimu. Be to ir pačiam smagu matyti kažkieno įvertinimą matematikos bendruomenėje. Kam jų atsisakyti? jie visai nesikerta su garbės lenta.  po kokių 5metų garbės lentoje bus senbuviai kuriuos sunkiai nepavysi ir mokėdamas matematiką, tada bent matysis kitas tavo įvertinimas kitiems ir tau pačiam. Jei kyla problemos dėl lygių suteikimo, gal bandom tai demokratiniu būdu įgyvendint specialioje forumo temoje. naujus kandidatus galėtų iškelt tik atitinkantys laipsniai dabartiniams Pro ir Ekspertams. paaukštinimą irgi galėtų siūlyti vienas iš jų, pvz koks ekspertas pasiūlo kitą ekspertą keltį aukščiau, ar profesionalas.. jei dauguma sutinka ir adminas sutinka - žmogui suteikiamas aukštesnis laipsnis.. tai nėra sudėtinga. viskas paprasta.

Tik Prof ir Eksp reiktų labiau išskaidyti.. gal net į Fizikus, Matematikus ar abu kartu jei abu dalykus išmano... juos dar į kelis pogrupius kaip: jaunesnysis matematikas, matematikas, matematikos ekspertas, fizikos ekspertas, skaičių valdovas ar kažkas panašaus. kas būtų tikrai informatyvu ir ne tik savimeilę glostytu.
P.S. aš tik pavyzdžius pateikiau, gal atsiras geresnių pavadinimų lygiams.

VitalijusGerai tada, klausimas, kaip nuspręsti ar žmogus vertas eksperto ar ne? O kada profesionalo?

Ateis koks mokslų daktaras, parašys pora pranešimų labai rimtų, ir ką? Teks dėti profesionalą :D


o kodėl ne ? jei jis toks ir yra.

pakeista prieš 10 m

nu AncientMariner pvz vertas supermegaawesome profesionalo titulo. nes jo postai būdavo informatyviausi nu ir šiaip jis labai protingas. tai palyginus su juo aš neverta būt profu.
o šiaip jo, jei ateis mokslų daktaras tai pasitarus iš karto ir gali tapti profesionalu, nes jis tikrai išmano savo reikalą ir yra patikimas.

taigi siūlau daryti tokią uždarą temą :)

dėl eksperto skaidymų tai nepritariu, tik papildomas vargas kada vėl iš jaunesnio tampa vyresniu ir pan ;D o atskiras fizikos ir chemijos tai gali būti tikrai. Kažkada JaunasisMokslininkas ir buvo chemijos ekspertas :)

Mirtise...
...

dėl eksperto skaidymų tai nepritariu, tik papildomas vargas kada vėl iš jaunesnio tampa vyresniu ir pan ;D o atskiras fizikos ir chemijos tai gali būti tikrai. Kažkada JaunasisMokslininkas ir buvo chemijos ekspertas :)


bet gi gerai išskaidyti bent į tris pogrupius ar tik du matematikus, fizikus, chemikus ar informatikus pagal jų žinių lygį ? tai informatyvu ir naudinga ! aš čia jau įtariu mirtišės norą būti aukščiau už kitus :D ir mažiau žinantys nori įvertinimo ir tam tikro lygio, tai padeda žmogui toliau stengtis ir siekti didesnio lygio. o nuo nulio iki ph.d. ilgas kelias, kai kas gali pavargi nesulaukęs tinkamo įvertinimo. žodžiu reikia jaunesniųjų ir vyresniųjų lygių matematikoje.

variable
Mirtise...
...

dėl eksperto skaidymų tai nepritariu, tik papildomas vargas kada vėl iš jaunesnio tampa vyresniu ir pan ;D o atskiras fizikos ir chemijos tai gali būti tikrai. Kažkada JaunasisMokslininkas ir buvo chemijos ekspertas :)


bet gi gerai išskaidyti bent į tris pogrupius ar tik du matematikus, fizikus, chemikus ar informatikus pagal jų žinių lygį ? tai informatyvu ir naudinga ! aš čia jau įtariu mirtišės norą būti aukščiau už kitus :D ir mažiau žinantys nori įvertinimo ir tam tikro lygio, tai padeda žmogui toliau stengtis ir siekti didesnio lygio. o nuo nulio iki ph.d. ilgas kelias, kai kas gali pavargi nesulaukęs tinkamo įvertinimo. žodžiu reikia jaunesniųjų ir vyresniųjų lygių matematikoje.


tai aš pritariu išskaidymui pagal fizikos, chemijos ir informatikos. tai būtų maždaug "fizikos ekspertas", o nepritariu jaunesnysis fizikos ekspertas, vidurinysis ir kitiems, nes tikrai vargas, jei tapai ekspertu tai jau wup wup, plojam atsistoję. o kai tapai ekspertu sieki profesionalo titulo ir paprasta sistema ir aiški. paskui tampi informatikos profesionalu sakykim :D
o dėl mano 'noro' :D nu nesu aš kažkokia žiežula. Man tik smagu žiūrėt kai kiti gražiai sprendžia. Kai norėjau būti aukščiau tai ir pasiekiau :D

Esi truputi žiežula :)

Nesiūlau ir aš ten šimto lygių pakopų.. bet tas expertas ir professionals tikrai nevisai išsiskiria, kas aukščiau iš tų žodžių? Falcon berods ir tam pritaria, sunku atskirti naujokui.. man asmeniškai labiau patinka ekspertu būt, mat teko girdėt kaip statybininkai save profesionalais vadino :D

Siūlyčiau kokių trijų pakopų lygius tam tikrai kategorijai. pav: Jaunesnysis Matematikas, Matematikas, Matematikos Ekspertas... analogiškai trys su Fizika, Chemija bei informatika...
Taipogi jei puodžius išmano super gerai Fizika ir vidutiniškai matematika, jam prikabinti du garbingus lygius atitinkančius žinių lygį.

pakeista prieš 10 m

kadangi manęs nepažįsti tai ir nežinai, ar aš žiežula ar ne :)

Taipogi jei puodžius išmano super gerai Fizika ir vidutiniškai matematika, jam prikabinti du garbingus lygius atitinkančius žinių lygį.


:D vidutiniškai.
Jei jis prisijungtų su tikru savo nicku išvis nieko kabint nebereiktų.
Dėl dvigubų statusų pritariu.

Nori sudalyvauti šioje temoje ir parašyti savo pranešimą? Prisijungti »